Godziny spektakli

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Godziny spektakli

Postprzez kundzia85 N, 24.02.2013 12:59

Dzień dobry Pani Krystyno!

Odzywam się w sprawie "sondy" dotyczącej godzin spektakli. Jestem przyjezdna i jeżdżę przeważnie w towarzystwie mojej mamy. Zawsze jest z tymi godzinami dużo śmiechu, gdy mama w nocy wraca pada zazwyczaj zabawne stwierdzenie ( proszę wybaczyć poufałosć :) )
-Nie mogłabyś powiedziedzieć tej "swojej" Jandzie, żeby robiła spektakle wcześniej :)
Czytając więc dzisiejszy dziennik i te pytania roześmiałam się głośno :D. No więc mówię :)
A tak poważnie ,co do weekendów bardzo lubimy popołudniówki (16 czy 17 jest w porządku). Brakuje trochę takich spektakli w niedzielne południe (12), byłam tak tylko raz na Trzech siostrach i była pełna widownia, koło mnie siedziała starsza pani, bardzo ucieszona, że spektakl o 12, bo mieszka sama i po zmroku boi się wychodzić. Jeśli to możliwe fajnie by było wprowadzić czasem tą 12 z różnymi spektaklami.
Co do dni powszednich, bo i w takie bywam idealna byłaby 19, ale rozumiem, że inni pracują długo i nie mieliby szansy, więc nie chcę być zakrzyczana za chwilę :). Generalnie ja dojadę na każdą godzinę, tylko czy potem wrócę cała i zdrowa, tego nigdy nie wiem na pewno :D.
W wesolym nastroju ( a taki u mnie ostatnio nieczęsto) kończę dzisiejszy liścik, a żeby było jeszcze
zabawniej napiszę tylko, że na koncert Marii Peszek do Och-teatru wybieram się na godz 21 :) ale w wypadku tego akurat koncertu to wyjatkowe.
Pozdrawiam najserdeczniej. Miłego wieczoru w teatrze. Na co się Pani wybiera?
Uściski
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Godziny spektakli

Postprzez Krystyna Janda Pn, 25.02.2013 05:33

Dziękuję pani Ewo. Pozdrowienia dla Pańi i Mamy pani. Byłam wczoraj na "Marienbadzie" Szolema Alejchema w Teatrze Żydowskim, bo to jedna z moich naukochańszych książek. Ale trochę inaczej sobie to wyobrażałam. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja