Alpaka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Alpaka

Postprzez tess So, 16.03.2013 00:36

Pani Jando,

1/ Oczywiscie podpisuje sie pod zyczeniami imieninowymi.

2/ Czy moze Pani nadac jakies namiary na Krzysia. Gdzie mozna przekazac pieniadze aby wreszcie rodzice jego kupili tego alpaka.

Nie wiem czy to tylko byl sposob aby wyludzic kase. Jesli tak to ja znowu pomylilam sie w ocenach. Jednak, niektorzy ludzie zasluguja na szanse aby zmienic swoje zycie. Jesli ten chlopak I rodzice maja jakis sposob aby nie stac w kolejce po socjalna zapomoge i polepszyc swoje zycie to ja jestem jak najbardziej za TAK.

PS Zazdroszcze Pani jej Mamy. Wiem, takze ze jest P. bardzo ciezko ale juz taki los corek.

PSS Jesli chodzi o srodki na kleszcze to oczywiscie mozna smarowac psy, koty prawie caly rok. Tylko szkoda pieniedzy i dlugoplanowanego zdrowia naszych pupili.
Te srodki sa toksyczne. Oczywiscie to jest lepsze niz zlapanie chorob roznoszonych przez kleszcze. W niskich temparaturach kleszcze jednak nie sa toksyczne.
To jakby Pani brala tabletki antymalaryczne bo moze jakis malaryczny komar przyplata sie do Polski.
Jak najbardziej smarowac ale od wiosny do jesieni. A jak to okreslic - patrzyc na temperature ...jak sie zrobi cieplo lub zimno- dlugo planowo. :roll:
tess
 
Posty: 72
Dołączył(a): Pt, 16.12.2011 18:41

Re: Alpaka

Postprzez Krystyna Janda So, 16.03.2013 07:56

Namiary na Krzysia? Adres e-mailowy. mikser0a@gmail.com z takiego adresu przyszedł list. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja