Pozdrowienia z Vanuatu

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrowienia z Vanuatu

Postprzez jabipl So, 13.04.2013 10:26

Droga Pani,
wydaje mi sie ze pisała Pani kiedys o niecodziennych wizytach na Pani stronie z całego swiata o tym jak to Panią cieszy a zarazem dziwi .
Pragnę poinformować ze będąc w podróży daleko od kraju wchodzę jedynie na Pani stronę aby dowiedzieć sie co tam w Warszawie i w Pani życiu sie dzieje.
Niepotrzebna mi polityka i polskie skakania do gardeł ale ciekawe refleksje o życiu.
Co prawda tu gdzie w tej chwili jestem czyli na cudownych wyspach Vanuatu gdzie w tym roku mnie przygnalo głównym miejscowym piwem jest Tusker, ale to na szczescie jedyna rzecz kojarzaca sie z Polska
Bynajmniej nie jestem zwolennikiem smolenskiej martyrologii zeby była jasność :)
Pragnę Pani podziękować za wszystkie Pani słowa które gdzies tam w " chmurze" bedą tkwić do końca swiata.
Jest Pani Wielką Osobą. To miłe ze dba Pani tak o nas pisząc ten Dziennik :)
Dzięki Pani między innymi zacząłem pisac bloga opisujacego moja podróż dookoła swiata.
Dzisiaj na przykład polecialem na inna wyspę aby obejrzeć "land diving" czyli wyspiarski rodzaj bungee
Zreszta z tego miejsca chyba ono pochodzi. Patrząc na tych szaleńców skaczacych na głowę a przywiazanych za nogi jedynie lianami mozna z cała pewnością stwierdzić ze ten świat nie jest normalny a cała ludzkość z premedytacją wyprobowuje nowe granice. Dla siebie,dla innych,w imie słusznej sprawy.
Adresu bloga nie podaje bo i tak jest Pani zajęta i pewnie nie jest dla Pani ciekawy.
Pozdrawiam z dalekiego Vanuatu
Jarek Bieszkiewicz
Ps małe przyjemności cieszą ale te wielkie dają sile i ładują baterie
Ps2 przepraszam za czesciowy brak polskich liter ale na telefonie pisze sie je bardziej skomplikowanie

JB
jabipl
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 13.04.2013 09:57

Re: Pozdrowienia z Vanuatu

Postprzez Krystyna Janda Pn, 15.04.2013 17:33

Ach jakże czuję się uhonorowana!!!! Jak mi pochlebiły słowa od Pana! jeśli mogę dodać Panu czegokolwiek do pana radości i towarzyszyć w tej podroży to dodaje z wielka przyjemnością. Moje dobre życzenia niech Panu towarzyszą. wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja