Pozdrowienia z Milanówka

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Pozdrowienia z Milanówka

Postprzez Ewa555e Cz, 11.07.2013 22:30

Pani Krystyno,

chciałam zapytać, czy dobrze się Pani bawi w słonecznej Italii? Czy smakowała Pani oryginalna włoska pizza na idealnie cieniutkim cieście,...i wino, które podają tam niemal przy każdej okazji?

A tak a'propos wina, czy czytała Pani wczorajszy wpis na onecie o Pani przygodzie z winem w samolocie? Z małej lampki wina zrobiono tam wielkie hallo?????

Życzę Pani jeszcze uroczego pobytu, dobrego humoru mimo wszystko, cudownego relaksu i dobrej zabawy, także tej szalonej, bo włoski klimat sprzyja ku temu, a już niedługo Pani wraca, a ja wybieram się na Shirley, gdzie oprócz świetnej roli podziwiać będę także Pani włoską opaleniznę.

Pozdrowienia z równie słonecznej Polski, ślicznego i pachnącego lipami Milanówka ( do tej pory nie zauważałam lip ... ciekawe, a one tak teraz pachną i Pani mieszka w alei lipowej :) ) oraz spokojnego lotu powrotnego, Ewa.

p.s. ja nie latam samolotami, za duży stres i okropnie się boję, pozostają mi tylko naziemne środki komunikacji i z tego powodu zapewne niewiele zwiedzę świata, tylko tam, gdzie dojadą autokary :(.
"Z życiem jak ze sztuką w teatrze: ważne nie jak długo trwa, ale jak zagrana". Seneka Młodszy
Avatar użytkownika
Ewa555e
 
Posty: 66
Dołączył(a): Pt, 06.01.2012 16:48
Lokalizacja: Milanówek

Re: Pozdrowienia z Milanówka

Postprzez Krystyna Janda Pt, 12.07.2013 20:11

Te bzdurne gazety, moja mama śmiała się serdecznie, bo ja w ogóle nie piję alkocholu, bardzo się ucieszyła. Zaraz wraza, a tu cudnie. Tu pachnie wszystko do obłędu. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja