straszne !

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

straszne !

Postprzez agnieszka.branicka Śr, 20.11.2013 19:16

Może to ja jeszcze nie rozumiem niektórych rzeczy, może jestem jeszcze na etapie poznawania świata, życia, ale.... Mnie by było wręcz wstyd za taki artykuł. Czyż na pewno nie był to satyryczny tekst? Aż nie chce się wierzyć, że jakakolwiek gazeta napisałaby coś takiego. Czuje się obrażona, przez autorów tych słów. Potraktowali nas- widzów- jak najgorszych kretynów! Poza tym jak to muszą odbierać twórcy kina? Dowiedzieli się właśnie, że pracowali przez całe życie, pragnęli uświadomić widownię, coś jej wytłumaczyć i czegoś nauczyć, tylko po to, by nie musiała wykonywać prac domowych !? Kompletny absurd ! Proszę się nie martwić- ostali się jeszcze tacy, dla których kino (i sztuka w ogóle) ma nieco większy sens.
Ja tak naprawdę dopiero wchodzę w życie, ale już dostrzegam jak dużo zawdzięczam sztuce szeroko pojętej. Jak nie wyobrażam sobie tygodnia bez nowego filmu, spektaklu czy książki. Listy chyba sporządzić bym nie umiała, ale najprościej mówiąc, jest to jakaś wewnętrzna potrzeba kontaktu z czymś pięknym i mądrym- czymś, co może mnie uświadomić i otworzyć przede mną nowe drogi.
Ściskam serdecznie
Agnieszka
ja nie wiem czy ja robię z igły widły, czy widły biorę za igłę...
Avatar użytkownika
agnieszka.branicka
 
Posty: 82
Dołączył(a): Wt, 28.06.2011 21:53
Lokalizacja: Ochota

Re: straszne !

Postprzez Krystyna Janda Śr, 20.11.2013 21:39

Oczywiście że był to tekst satyryczny, ale i tak mnie zdziwiła ta satyra. Można by napisać inne 10 punków
1 żeby zrozumieć że świat jest jeszcze gorszy niż myślimy
Żeby spostrzec że mąż jest przystojniejszy niż aktorzy
Żeby kot i pies pobyli raz sami wieczorem
Żeby ...
Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja