Kosmetyki Janda

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kosmetyki Janda

Postprzez pomarańcz Wt, 01.09.2015 21:56

Szanowna Pani Krystyno
Zanim przejdę do sedna tematu.
Bilety na Callas kupione. Na ostatni spektakl grany w secie wrześniowym. Specjalnie na ten spektakl żebyście się wszyscy w miarę rozegrali :D Tak wiem, że spektakl nabiera mocy i dojrzałości ok 40-50 spektaklu po premierze ale my zdecydowaliśmy się zwartą grupą pod wezwaniem pomarańczowym kupić bilety na ostatni spektakl z tego setu. Żeby zobaczyć, żeby porównać z Powszechnym, w którym podziwialiśmy wszyscy Panią kilka razy wówczas jako Callas. Wiele wzruszeń wiele niesamowitych wrażeń wtedy.... Czy tak będzie tym razem mamy nadzieję. Choć jak sama Pani mówi... teatr przemija i ta Callas będzie na pewno inna od tamtej.... Zobaczymy jak inna :) Napiszemy po jakie były nasze wrażenia.

Przechodząc do sedna tematu: Dlaczego zdecydowała się Pani na taki ruch... Czy to jakaś zapowiedź Pani wycofania się ze sceny? Nie możliwe.

Pozdrawiam Panią serdecznie
pomarańcz
Avatar użytkownika
pomarańcz
 
Posty: 50
Dołączył(a): Cz, 13.09.2012 20:19

Re: Kosmetyki Janda

Postprzez Krystyna Janda Śr, 02.09.2015 14:02

Zdecydowałam się dla pieniędzy no i to jest bardzo przyjemne a nie zajmuje mojego czasu specjalnie. A skąd to Pani przyszło do głowy wycofanie ze sceny? To nie ja produkuję te kosmetyki, połączyłam się nazwiskiem i współpracą. Zapraszam na Callas. Kj
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron