Urodzinowy wieczór

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Urodzinowy wieczór

Postprzez kundzia85 Pt, 30.10.2015 02:16

Dobry wieczór Pani Krystyno!

Cieszę się niezmiernie, że w ten wyjątkowy wieczór byłam, nie gdzie indziej jak tylko w Teatrze Polonia.
Przemiły to wieczór, taki radosny i ciepły. Podczas Danuty W. jakoś zwróciłam uwagę na to, że więcej
Pani gestykulowała niż zwykle w tej roli :).I tak swobodnie ta historia dziś przez Panią, że tak się wyrażę, "przepływała"( ale nie lekko , bo temat wciąż aktualny i ważny) i widzowie rzeczywiście wyjątkowo roześmiani, ale odebrałam to również jako pozytywne.

A takie spotkania pospektaklowe z Panią są dla mnie zawsze czymś nadzwyczajnym. I ta energia- tak zabrałam jej trochę ze sobą, do domu i pewnie dlatego nie mogę zasnąć :D . Emocje wciąż ze mną są.
Na początku września minęło 6 lat od mojej pierwszej wizyty w Polonii, nie jest to więc pełna dziesiątka, ale
od pierwszej chwili, kiedy tam weszłam byłam jak zaczarowana i zupełnie nie chciało mi się wychodzić. I to mi zostało do dziś :).
Od początku czułam, że jest to miejsce wyjątkowe, tak inne od teatrów, w których dotąd bywałam, także ze względu na repertuar, wachlarz podejmowanych tematów i sposób ich przedstawiania. Odważnie i wprost, ale bez zbędnego przerysowania. Prawdziwie. To do mnie " przemówiło". No i atmosfera, taka jak nigdy i nigdzie indziej.
Tu- w Polonii a potem i w Ochu czułam i nadal czuję się absolutnie najlepiej.

Wszystkiego co dobre raz jeszcze życzę Pani, Pani Marysi oraz wszystkim wspaniałym pracownikom Fundacji
Z nieustającą serdecznością i ( ośmielę się tak powiedzieć) przyjaźnią
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Urodzinowy wieczór

Postprzez Krystyna Janda Cz, 05.11.2015 05:29

Pani Ewo! bez Pani, siedzącej co jakiś czas , dość często przyznaję na widowni, te teatry nie były by sobą! już pracownicy Fundacji mówią….pani Sobkowicz dziś na widowni….
bardzo Pani dziękujemy. za wszystko, przede wszystkim za serce do nas i Pani entuzjazm.
Życzymy wszystkiego, wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja