Moja druga, ważna lekcja...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Moja druga, ważna lekcja...

Postprzez #Natalia N, 10.04.2016 00:32

Kochana Pani Krystyno!

Wczoraj po raz drugi wzięłam udział w jakże ważnej dla mnie lekcji z Panią w roli głównej. Ten spektakl trwał w mojej głowie przez cały czas, odkąd widziałam go po raz pierwszy i nie mogłam się powstrzymać, by ponownie ujrzeć na scenie nauczycielkę nie tylko śpiewu, ale przede wszystkim życia… i oczywiście usłyszeć arie, arie brzmiące w moich uszach do tej pory. Sztuka „Maria Callas. Master Class” pozostanie dla mnie sztuką najważniejszą, od niej wszystko się zaczęło i niech trwa. To była dla mnie lekcja mistrzowska, prawdziwa, wzruszająca...

Pamiętam moje pierwsze spotkanie z tym spektaklem, moje wrażenia po „Marii Callas. Master Class” we wrześniu… to nie tylko lekcja śpiewu, ale przede wszystkim prawdziwa lekcja życia i sztuki, zadumy i zachwytu. Zrozumiałam na czym polega magia i niesamowitość miejsc, które stworzyła Pani swoją ciężką pracą. I na wczorajszym spektaklu to wszystko wróciło, wróciło przekonanie, że życie bez sztuki byłoby puste i nie miałoby prawdziwego sensu, byłoby pozbawione barw i piękna jakie mogłam ujrzeć wczoraj na scenie Och Teatru.

Ten spektakl jest dowodem na to, że sztuka zawsze będzie ważna i pozostanie w pamięci i sercach widzów oddanych Pani i Pani Teatrom. Dziękuję za powtórkę czegoś niezwykłego, magicznego i pouczającego i oby więcej… Dzięki Pani jestem przekonana, że ja na sztuce, na teatrze nigdy się nie zawiodę.

Pozdrawiam bardzo ciepło i kłaniam się z ogromnym podziwem dla Pani za wspaniałą Callas.
Życzę dużo siły i słońca na każdy kolejny dzień.

Dobrej nocy
Natalia
#Natalia
 
Posty: 14
Dołączył(a): Cz, 24.09.2015 15:04
Lokalizacja: Toruń

Re: Moja druga, ważna lekcja...

Postprzez Krystyna Janda Cz, 14.04.2016 23:15

Szanowna Pani, dziękuję za ten list. Piszę wieczorem po 12 godzinach nieprzerwanej pracy, dzięki listowi Pani mam nadzieje że warto pracować. Kłaniam się i pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron