Wczoraj...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Wczoraj...

Postprzez kundzia85 Pn, 12.09.2016 12:18

Dzień dobry Pani Krystyno!

Dziękuję za Pocztówki z Europy za to, że powstały i za ten setny wczorajszy spektakl. Choć były momenty bardzo trudne dla mnie wciąż, wstrząsające wręcz i trochę trudno mi się poskładać to bardzo cenię sobie ten tytuł. Jego siłą, paradoksalnie może, jest to co niewypowiedziane, niedopowiedziane, widoczne jedynie czasem w gestach i wyrazie twarzy. A wiem, że tak, by nie było gdyby nie wspaniali aktorzy na scenie.
Nie umiem dobrze wyrazić tego, co wczoraj czułam, "ubrać " w jakąś składną wypowiedź, ale wiem, że sztuka potrafi pomagać mierzyć się z tym co najtrudniejsze w życiu. Ten spektakl jest tego dowodem.

A tak przełamując trochę ten smutek i poważny ton...

Chciałam też podziękować Pani za piękny prezent urodzinowy- właśnie mam przed sobą świeżo kupiony bilet na Białą bluzkę w dniu 11 listopada 2016 czyli dokładnie w dniu moich 31 urodzin. Niespodzianka wprost niesamowita! :)

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: Wczoraj...

Postprzez Krystyna Janda Śr, 14.09.2016 22:22

Dziękuje. Bardzo lubię te " Pocztówki.." Serdecznie pozdrawiam, dla mnie ta niespodziewana " Biała bluzka " jest miłą niespodzianka warszawską. Do zobaczenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja