Co macie w łazience na ścianach

Co macie w łazience na ścianach

Postprzez rumme Śr, 19.06.2024 11:26

Co macie na ścianach w łazienkach?
Czy macie płytki na całych ścianach, od podłogi po sufit? Mąż uważa, że w łazience powinny być płytki na całych ścianach, bo tak jest nowocześnie, a moja wizja to PRL Nie podoba mi się jego rozwiązanie, chciałabym płytki do pewnego momentu (połowy ściany czy jakoś, jeszcze nie wiem, w każdym razie nie całe ściany). To miałby być kompromis, bo najchętniej zrezygnowałabym całkowicie z płytek, ale nie wiem, czy to praktyczne.
Czy są tu dziewczyny, które zrezygnowały całkowicie z płytek w łazience i mogą się wypowiedzieć, czy specjalne farby/kafle w płynie im się sprawdziły?
Avatar użytkownika
rumme
 
Posty: 292
Dołączył(a): Wt, 09.01.2018 12:40

Re: Co macie w łazience na ścianach

Postprzez Tamina Śr, 19.06.2024 15:08

U mnie poszły płytki od podłogi do sufitu, a na podłogę panele winylowe, sufit napinany. Mi się podoba. Jakbym doliczyła doklejanie kg i malowanie to koszt wychodził podobny jak ułożenia płytek.
To Twoja łazienka i zrób ją po swojemu. Niektórzy kładą tapety i na to kafle w płynie, inni płytki do połowy a reszta w farbie, jeszcze inni objeżdżają całą łazienkę winylem, kładą cegłę, lacobele pod prysznicem z grafikami. Opcji jest mnóstwo. Osobiście jestem zdania, ze ciekawe wzory obecnie ma na stronie Tubądzin https://www.tubadzin.pl/
Zerknij sobie na katalog tutaj.
Tamina
 
Posty: 166
Dołączył(a): Śr, 28.08.2019 09:02


Powrót do Ogólne