Dwa teatry Sopot 2005

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dwa teatry Sopot 2005

Postprzez nie ma mnie Pn, 06.06.2005 08:12

W tym roku o Grand Prix i pozostałe nagrody walczy 16 najlepszych ubiegłorocznych słuchowisk Polskiego Radia i 15 spektakli Teatru Telewizji.

W sopockim Teatrze Kameralnym trwa prezentacja słuchowisk radiowych, zaś w hotelu Haffner naukowcy i krytycy prowadzą dyskusję poświęconą 80-leciu Polskiego Radia. Pierwszym słuchowiskiem była nadana 29 listopada 1925 roku „Warszawianka” Stanisława Wyspiańskiego.

Jednak największą popularnością cieszą się gwiazdy, które w Teatrze Na Plaży, opowiadają o swoim życiu i karierze. Z publicznością spotkał się Jan Englert i Maja Ostaszewska. Z kolei w Teatrze Atelier gościem Barbary ¦wiąder była Maja Komorowska, a po niej Marian Opania. Z widzami spotkają się też: Krzysztof Kowalewski, Jan Frycz i Grażyna Barszczewska.

Tegoroczny festiwal zakończy się w poniedziałek wieczorem uroczystym wręczeniem nagród w Operze Bałtyckiej w Gdańsku.

4 czerwca, sobota, godzina 10.00-18.00

"Teatr w Teatrze Telwizji"
na podstawie spektaklu Teatru TV Porozmawiajmy o życiu i śmierci; Krzysztofa Bizio w reżyserii Krystyny Jandy.
Prowadzenie Krystyna Janda - aktorka, reżyser teatralny i filmowy. Warsztaty z udziałem operatora-Edwarda Kłosińskiego.
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez Krystyna Janda Pn, 06.06.2005 22:05

Dziękuję...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja