Jeszcze raz studentka kroatystyki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jeszcze raz studentka kroatystyki

Postprzez Ewcia Piela Pt, 06.01.2006 22:54

Tak przeczytałam wszystkie materiały, które znajdują się na pani stronie dotyczące Vedrany Rudan, Dubravki Ugresic i Rujany Jeger.
Ubolewam jedynie nad tym, że w najbliższym czasie nie uda mi się obejrzeć tych spektakli z dość prozaicznej przyczyny... finansowej. Może w przyszłości.
Również dotarłam do strony internetowej pani Vedrany Rudan i wszelakich materiałów opublikowanych w prasie polskiej, chorwackiej.
Wydaje mi się tylko, że jedna recenzja, która znajduje się na pani stronie i pochodzi z Novog lista została opublikowana w Chorwacji, a nie na Słowacji.

Będę na bieżąco śledzić pani poczynania, bo nie ukrywam, że są mi bardzo pomocne. Zresztą zawsze bardzo lubiłam Pani występy i miałam kiedyś okazję obejrzeć na deskach teatru bielskiego spektakl "Shirley Valentine". Tematyka o kobietach (czyli i o mnie) zawsze byla mi bliska i stąd pewnie mój pomysł na temat mojej pracy magisterskiej. Poza tym nie chcę, aby Chorwacja była postrzegana przez inne narody tylko przez pryzmat piernikowego serca.
Jeszcze raz gorąco pozdrawiam
EP
Ewcia Piela
 
Posty: 3
Dołączył(a): Cz, 05.01.2006 17:13

Postprzez Krystyna Janda Śr, 25.01.2006 07:13

Pozdrawiam najserdeczniej. Wszystkiego dobrego i powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron