pozdrawiam

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pozdrawiam

Postprzez samarytanka Wt, 04.04.2006 19:48

witam! udało mi się "zarazić"pani twórczością moją 18-letnią córkę.Jest równie utalentowana ,ale za to plastycznie i muzycznie,a teraz "pokazałam" jej jeszcze inny świat-
świat teatru.I mysle ,ze od teraz będziemy razem "śledziły" Pani poczynania.Pani pomaga ludziom zrozumiec świat i siebie.Zrozumieć,że czasami można inaczej...np.żyć.Moja córka też pomaga ...dzieciom z hospicjum,osobom z domu opieki, w taki sposób jaki potrafi...malując ,śpiewając dla nich,organizujac koncerty harytatywne na ich rzecz.Nie potrafi siedzieć bezczynnie.Ja pomagam ludziom ubogim organizując odzież ,sprzęty i meble do domu, od tych ,którym się już one znudziły ...a są w b.dobrym stanie.Choć samej mnie zycie nie rozpieszcza..ale moze przez to, potrafię zrozumieć potrzeby tych ,którzy nie radzą sobie w zyciu-oczywiście ,nie na własne zyczenie,bo i tacy są co myślą ,że im się poprostu należy za to tylko ,że żyją..,POZDRAWIAM PANIĄ I CAŁĄ PANI RODZINKę .ANNA
PROSZę TRZYMAć TAK DALEJ.
samarytanka
 
Posty: 19
Dołączył(a): Cz, 23.03.2006 14:29

Postprzez Krystyna Janda Śr, 05.04.2006 05:13

Serdecznie pozdrawiam obie "Panie". Wszystkiego dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja