Merilyn Monroe

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Merilyn Monroe

Postprzez Mini Wt, 02.05.2006 11:47

Kochana Pani Krystyno,
wczoraj szukając jakiś innych ngrań w Pani wykonaniu niż te które znam z płyty natknęłam się na wspaniały utwór pt.:Ja jestem twoją Merilyn Monroe. Powiem ,że jestem pod wielkim wrażeniem.Postanowiłam wykonywać ten utwór na egzaminie wstępnym na wydział aktorski, mam więc takie pytanie, czy Pani nie ma podkładu do tego utworu lub może nut? Byłam w sobotę razem z mężem na Pani koncercie, który wywarł na mnie na prawdę ogromne wrażenie, nie muszę dodawać, że jestem ogromną entuzjastką Pani pomysłów i wielbicielką talentu. Chciałbym także powiedzieć, ze uwielbiam kiedy Pani się śmieje , w ogóle przy Pani zapominam o problemach i kłopotach. (Choc jestem młodą osoba bo zaledwie dwudziestoletnią) Jest Pani dla mnie takim oderwaniem od szarej rzeczywistości i daje mi Pani wiarę w spełnienie marzeń. Jest Pani ogromną artystka, a może nawet dziełem sztuki., jeśli tak mogę powiedzieć. Za tydzień w Nowym Sączu ma odbyć się festiwal poświecony Pni osobie i bardzo chciałabym w nim uczestniczyć nie wiem czy dam rade bo od warszawy to niezły kawałek drogi, ale na pewno będze sie starała. Wiem, ze Pani takich listów sympatii dostaje Pani mnóstwo, ale to tylko dlatego, że Pani i Pani sztuka, działalność, zmieniaja ludzi, mnie na pewno, bardzo mi Pani pomaga.Pragnę brać z Pani przykład. Jest Pani bowiem najlepsza aktorka na Polskiej scenie. No ale chyba się rozpisałam, emocje mnie poniosły a chciałam tylko spytac o nuty albo podkład muzyczny...:)No nic.Pozdrawiam Pania Pani Krystyno,życze powrotu do zdroia oraz siły i energii do dalszej pracy.
PS. POmysł ze sztuką Woodego Allena na dużą scene jest świetny , uwielbiam go:)
Mini
Mini
 
Posty: 7
Dołączył(a): Cz, 09.03.2006 13:11

Postprzez Krystyna Janda Śr, 03.05.2006 14:07

Podkładu nei amm sani nawet nut, sa pewnei z ZAIKSie. Pozdroweinia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja