"Shirley Valentine"

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"Shirley Valentine"

Postprzez Marzenie Wt, 16.05.2006 23:02

Witam gorąco!
Wybieram się na spektakl w Poznaniu 29 maja i nie ukrywam,że już nie mogę się doczekać zważywszy na to,że bilety mam już od tygodnia.Miałam pójść z Przyjaciółką,ale akurat w tym dniu ma imieniny...(wszystkiego dobrego wszystkim Magdalenom życzę,a tej jednej szczególnie ciepłe i serdeczne;-) nie może iść,choć bardzo zależało mi na obejrzeniu tego przedstawienia z Nią,ponieważ obie uwielbiamy Pani sztukę i twórczość-chylę czoła Pani Krystyno!
Chciałam zapytać,czy będzie możliwość zdobycia Pani autografu po spektaklu?Mam jedną z Pani książek i myślę,że najwspanialszym prezentem dla mojej znajomej byłby taki właśnie prezent...wymarzony(?)książka+kilka słów od Krystyny Jandy.
Czy mogę liczyć na ten gest?Bardzo mi zależy,tak jak zależy mi na Magdalenie...choć znając siebie to...."goryle"by mnie mogli tylko odwieść od tej myśli i próby zdobycia go,bo ponoć"chcieć to móc"...bardzo chcę,ale tylko za Pani zgodą i chęcią spotkania na chwilę z kilkoma zapewne fanami-mogę zrobić,podjąć te kroki,choć bardzo liczę,że niekonieczne będą jakieś"chwyty niedozwolone"z mojej strony;-)...(jestem łagodna jak baranek).
Jeżeli mogłaby Pani dać mi cień nadziei...byłabym naprawdę szczęśliwa móc zobaczyć wreszcie Shirley a potem..kto wie,uścisnąć dłoń taaaaaaakiej aktorki.
Pani Krystyno i już ostanie pytanie.Kiedy znów przyjedzie Pani do Poznania ze spektaklem "Ucho,gardło,nóż"?Ostatnio tak "polowałyśmy"na Panią,że na drugi dzień dowiedziałyśmy się,że...po kisielu..ech;-(.Ale chyba nic straconego;prawda?
Pozdrawiam serdecznie.
Marzena
Marzenie
 
Posty: 2
Dołączył(a): Wt, 16.05.2006 22:37
Lokalizacja: Poznan

Postprzez Krystyna Janda Cz, 18.05.2006 01:13

Prosze poprosic obsługę teatru o pomoc w sprawie autografu. A co do moich przyjazdów ze spektaklami nie ja je organizuję tylko miejscowi organziatorzy i od nich zależą i tytuły i terminy i wszystko dookoła łącznei z cenami biletów. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja