z przymrużeniem oka ;)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

z przymrużeniem oka ;)

Postprzez anya_anya Pt, 19.05.2006 14:59

Otrzymane mailem - rozbawilo mnie ;)))

----------------------

Wieczorne zajęcia podyplomowe dla mężczyzn
WSTęP WOLNY
TYLKO DLA MęŻCZYZN
Uwaga: ze względu na trudny i zaawansowany charakter,
każde ze spotkań musi być ograniczone do maksimum ośmiu uczestników
Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia:

DZIEń PIERWSZY
1. JAK WYKONAć KOSTKI DO LODU - Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją
2. PAPIER TOALETOWY - CZY WYRASTA NA TRZYMAKACH? - Dyskusja
3. RÓŻNICE POMIęDZY KOSZEM NA PRANIE A PODŁOGĄ - ćwiczenia praktyczne (z pomocą zdjęć i wykresów)
4. STATKI I SZTUćCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE KIERUJĄC SIę DO ZMYWARKI ALBO ZLEWU? - Debata panelowa z udziałem ekspertów
5. PILOT DO TELEWIZORA: Utrata pilota - Linia pomocy i grupy wsparcia
6. NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY - Otwarte forum tematyczne - Strategia szukania we właściwych miejscach vs. Przewracania domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania

DZIEń DRUGI
7. PUSTE KARTONY I BUTELKI; LODÓWKA CZY KOSZ? - Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne
8. ZDROWIE; PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GRO¬NE DLA ZDROWIA - Prezentacja powerpoint
9. PRAWDZIWI MęŻCZY¬NI PYTAJĄ O KIERUNEK KIEDY SIę ZGUBIĄ - Wspomnienia tych, którzy przeżyli
10. CZY MOŻNA SIEDZIEć CICHO GDY ONA PROWADZI? - Gra na symulatorze
11. DOROSŁE ŻYCIE: PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIęDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ - ćwiczenia praktyczne i odgrywanie ról
12. JAK BYć IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH - ćwiczenia relaksacyjne, medytacja i techniki oddechowe
13. ZAPAMIęTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓ¬NIENIA - Pamiętaj o zabraniu własnego kalendarza lub telefonu komórkowego
14. TECHNIKI PRZEŻYCIA: JAK ŻYć BęDĄC CAŁY CZAS W BŁęDZIE - Dostępni indywidualni psychoterapeuci
Avatar użytkownika
anya_anya
 
Posty: 2076
Dołączył(a): Pt, 15.07.2005 17:53
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda So, 20.05.2006 04:17

Też się śmiałam, choć i ja powinnam pójść na ten kurs. Pozdrawienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron