Każdy moze podziwiać ale za co? FORUM WOLNE NA OTWARTE UMYSŁ

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Każdy moze podziwiać ale za co? FORUM WOLNE NA OTWARTE UMYSŁ

Postprzez AldonQa Cz, 24.08.2006 17:12

Chodz mam 14 lat zbieram jak najwiecej informacji o pani a wszystko z powodu Feliatonu ,,różowe tabletki na uspokojenie" Zachwycił mnie wiekszosc wypowiedzi jest ciekawa czesto żartobliwa i nie ma w sobie sztuczności co ja osobiście bardzo cenie.

Ja osobiście Podziwiam Panią za tak szalone życie pełne czegoś..trudnego do opisania.
poprostu niewiem czy wyrabiałabym w takim tempie czesto bym sie poddawała i nieumiała wyciągnąć morałów z różnych sytuacji teraz patrze na świat zupełnie inaczej. Mało tego przecierz pomimo swojich problemów nasza,,główna bohaterka"Czyli Pani rozwiązuje również nasze czesto bezsensowne (mowa o problemach:)) w sumie osób obcych i to jest warte podziwu..

mam jednak pytanie czy pani planuje swoją przyszłość czy żyje pani chwilą bo mi planowanie nie wychodzi... a bardzo chciałabym pójść do liceum Ekonomicznego potem na studia i połączyć to jakoś z aktorstwem czy wg. pani to możliwe z niedoczekaniem czekam na najmniejszy sygnał z pani strony:)

Dziekuje za możliwość wypowiedzi
pozdrawiam
Aldona 14 lat z Warszawy
Avatar użytkownika
AldonQa
 
Posty: 2
Dołączył(a): Cz, 24.08.2006 16:54
Lokalizacja: Stolica Polski(warszawa)

Postprzez Krystyna Janda Pt, 25.08.2006 04:47

Kochanie, teoretycznie połączenie aktorstwa z liceum ekonomicznym a potem ze studiami w tym kierunku, ekonomicznymi rozumiem , jest możliwe acz bardzo trudne. Ale próbuj. Ważne jst żeby planować swoje życie , jeśli już trzeba aż na tak długo, opierając się jednak na realistycznych do zrealizowania zamierzeniach. Ja nigdy aż tak precyzyjnie nie planowałam nic. Powodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja