HYDE PARK

Postprzez Ściana N, 06.05.2007 14:47

Muminki - mniam, mniam. Gdzie jest moj hamak? MarysiuES - dziekuje, czapka, tfu, kapeluszem, do ziemi.

PS http://dziendobrytvn.onet.pl/1408670,domotwarty.html
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez teremi N, 06.05.2007 14:49

witaj Ściana a wiesz, że pisałyśmy równocześnie? ja na poprzedniej stronie jako ostatnia (bez podtekstów) a Ty na tej pierwsza?
slę głaski
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez teremi N, 06.05.2007 14:56

a co mi tam wkleję jeszcze wierszenkę

"Sady w obłokach"

Spójrz, miła, płyną chmury
Czy będzie dziś pogodny dzień?
Zaświeci nam słońce, gdy mi powiesz
to, co wiem
Spójrz jeszcze wyżej
gdzie lsni słoneczny, jasny świt
Na niebie i na ziemi
na niebie i na ziemi
na niebie i na ziemi
rozrzuca kwiaty maj
Białe sady kwitną nad nami w obłokach
Białe sady płyną i kołysze je tylko wiatr

Twe oczy mówią kocham
Niebieskie, jasne oczy twe
i niebo jest blisko
gdy ty jesteś blisko mnie
Spójrz jeszcze wyżej
gdzie lsni słoneczny, jasny świat
Dla ciebie kwiaty z nieba
dla ciebie kwiaty z nieba
dla ciebie wszystkie kwiaty
na ziemię rzuca maj.
(Skaldowie)
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez Ściana N, 06.05.2007 14:56

witaj Teremi, nie pisalysMY rownoczesnie. Ty bylas pierwsza (Druhny to widza? Wyrosla nam mrowka w K-R!). Odchodze do szuflady. Ale z tarcza, zeby nie bylo!!!!! Hi hi.
PS Teremi, pozdrawiam mocno. Ale spotkanie!!!!!! Troche sie speszylam, ale dzielnie udaje, ze jestem HALO. U&U.

PS W fontannie wloskiej "NIE WOLNO" sie pluskac? phi! Wkleic? Pluskanie tynku znaczy sie? Ja tam wierze w pluskanie Emci. Takie terapeutyczne, brudnopisowe znaczy sie.

Druhna Teremi sie trzyma trampolyny i wkleja "troche" wiecej wierszenek w HP, dobra? No bo ilez mozna szczekac? Co to ja nie czytam miedzy wierszami? WIERSZENKA GORA. Podpisano: Prezydent z Kreseczka, phi!
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez teremi N, 06.05.2007 14:59

dobry żołnierz wypełnia rozkazy dowódcy zanim on o nich pomyśli - melduję wklejenie wierszenki!

pluskać brudnopisowo? ja tam wolę realne pluskanie a Ty zbyt dużo filmów się naoglądałaś (wczoraj były w TV "Rzymskie wakacje")
pozdrawiam - aż ręce mi sie trzęsą
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez MarysiaES* N, 06.05.2007 21:01

Obrazek

hamak dla Ściany...troszke malutki ale bardzo elegancki
Avatar użytkownika
MarysiaES*
 
Posty: 384
Dołączył(a): Śr, 04.10.2006 13:37

Postprzez teremi N, 06.05.2007 21:14

witaj MarysiuEs - ważne, że mozna się bujać a że ten hamak mały? tam się jeszcze poza Ścianą zmieści Alberta i Hobbity
Przypomniałaś mi, że jutro do pracy i pora zająć się wypoczynkiem po długim weekendzie
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Postprzez M.C. Pn, 07.05.2007 02:34

(Czy jak wkleje tekst dla Maszmuna juz dzisiaj to bedzie wielkie faux pas? Eeeeee, widomo, ze urodziny w Kredensie swietuje sie przez....no dziewiec chyba dni, co nie?) O prosze juz nawet zwykle posty zaczynam pisac w nawiasie, hihi.



Sady w obłokach" (Hobbity odebraly Muminkom rozowe obloczki, mowia, ze plyna prosto na impreze Maszmuna)

Spójrz, miła, płyną chmury (a nie to tylko panowie przyniesli kanapy....ufff zdazyli przed balanga, a Maszmun juz ostrzyl byl buzdygan....niedowiarek jeden...)

Czy będzie dziś pogodny dzień?(PYTANIE!!!! URODZINY MASZMUNA tuz, tuz, pogoda jak malowana! Dzisiaj 30 stopni Cel!)

Zaświeci nam słońce, gdy mi powiesz (pan Darek instaluje opcje dmuchania urodzinowych swieczek)

to, co wiem (to mowie, jezeli mam byc szczera to myslalam, ze urodziny Maszmuna pod koniec maja...., ale cos mnie tknelo i zerknelam do Swietego Archiwum....)

Spójrz jeszcze wyżej(tam siegaj gdzie wzrok nie siega! HIMALAJE!)

gdzie lsni słoneczny, jasny świt (Teremi skladam zazalenie, mialo byc w tym wersie "ksiezycowy"! Druhna znowu zrobila literowke!)

Na niebie i na ziemi (na calych jeziorach)

na niebie i na ziemi (o wszystkich dniach porach)

na niebie i na ziemi (w marchewce i w naci)

rozrzuca kwiaty maj(a nieeeee, to tylko Druhny sypia kwiaty w pochodzie urodzinowym, hihi)

Białe sady kwitną nad nami w obłokach(powiedzial Maszmun i polozyl sie byl na golej ziemi pod statywem pan T. tfu F. Wkleic WIDOK!)

Białe sady płyną i kołysze je tylko wiatr(nie, nie tylko wiatr bo sa jeszcze na oblokach Hobbity, Elf i AJberta/w wersji masajskiej, hihi. Sciana, dziekuje i z tej wdziecznosci rzucam w Druhne pieknym okazalym NIE -zgnilym jablkiem, prosto z wierszenkowego sadu/! Wszyscy sie bujaja. Fajna zabawa jak Maszmun ma urodziny!)

Twe oczy mówią kocham(Maszmun, wzorowy uczen z jezyka oczodolow wlasnie dostal byl kolejna piatke....zalamka)

Niebieskie, jasne oczy twe(cholerkunia, Szuwarek zakochal sie w Maszmunie, wystarczyl jeden wypad Maszmuna na Szuwarszczyzne
a ten szaleje)

i niebo jest blisko (ekhm ekhm....Maszmunie zycze Ci nieba na ziemi!)

gdy ty jesteś blisko mnie(Druhny to czuja? Maszmun blisko, beda AUTENTYCZNE zdjecia z Suwalszczyzny a nie podrobki z Sowera,
hihi. Sowa obrazilas sie? Nieeeee, no przeciez wiesz, ze tylko Cie szturcham w piora....)

Spójrz jeszcze wyżej(eeeee tam, dac jakas akcje! Wystarczy tego gapienia! Majowa panienka sie nudzi!)

gdzie lsni słoneczny, jasny świat(jak to gdzie?! Alberta mowi, ze urobila sie pucowaniem az po lokcie! Wszystko na Maszmun Party! Wlochaty Hobbit podobno "pomagal" Albercie.)

Dla ciebie kwiaty z nieba (patrz nizej, czek niebieskie kwiaty wszystko sie zgadza. Druhna sowie wstawi na balkon.)

dla ciebie kwiaty z nieba(Druhny nie przesadzaja z kwiatami, nie sama laka zyje Maszmun!)

dla ciebie wszystkie kwiaty(no i zabraklo kwiatow, jest jeszcze tylko snopek siana na pomyslnosc, dzieki za zdjecia z wizyty w Polonii z KJ-Sowa, link do programu Sciana. Niskie uklony dla Druhen. PS Muminki moga byc, Bolek i Lolek tez moze byc, Bromba to bez dwoch zdan. No i nie zapominajmy o Zwirku i Wigurku. A i jeszcze poprosze o Hanke i Rumcajsa.)

na ziemię rzuca maj.(na podloge!)

(Skaldowie)+(Emcia, wszystkiego dobrego Maszmunie! Fajnie ze juz jestes back!)

Obrazek
Obrazek
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Osmego Dnia Bog stworzyl Maszmuna - Prawda Oczywista

Postprzez Ściana Pn, 07.05.2007 06:51

Osmego Dnia Bog stworzyl Maszmuna - czek. U mnie dopiero Dzien Siodmy, ale zaraz sowie sprawdze w organizerze, a co tylko Maszmun z Teremi moga miec kalendarzowa amnezje?
No to hip, hip, hura! Maszmunku - Twoje zdrowie!

Sady w obłokach" (Hobbity odebraly Muminkom rozowe obloczki, mowia, ze plyna prosto na impreze Maszmuna) /Maszmunie, chcesz sie bujnac na kredensowym hamaku? Normalnie nowa trampolyna, hop siup! IMPREZA w Kredensie. SAMBA/

Spójrz, miła, płyną chmury (a nie to tylko panowie przyniesli kanapy....ufff zdazyli przed balanga, a Maszmun juz ostrzyl byl buzdygan....niedowiarek jeden...) /zaraz tam "niedowiarek", phi! Buzdygan zawsze pod reka, tfu, na podlodze. Ekhm..ekhm/

Czy będzie dziś pogodny dzień?(PYTANIE!!!! URODZINY MASZMUNA tuz, tuz, pogoda jak malowana! Dzisiaj 30 stopni Cel!) /Alberta pyta ile swieczek zapalic na torcie. Sowa, daj ZN, hi hi/

Zaświeci nam słońce, gdy mi powiesz (pan Darek instaluje opcje dmuchania urodzinowych swieczek) /bardzo przepraszam, ale chiba Pan Jarek. Pan Darek wskakuje na urodzinowa rure i basem pyta "aocochodzi". No masz!/

to, co wiem (to mowie, jezeli mam byc szczera to myslalam, ze urodziny Maszmuna pod koniec maja...., ale cos mnie tknelo i zerknelam do Swietego Archiwum....) /a tam co? Urodzinowa Wierszenka dla Maszmuna, phi! A nie mowilam, ze wierszenki to normalnie jak organizer?/

Spójrz jeszcze wyżej(tam siegaj gdzie wzrok nie siega! HIMALAJE!) /ekhm...ekhm....postawi sie pana F., tfu, T. na statywie i wzrok HP wszedzie siegnie. Wkleic!/

gdzie lsni słoneczny, jasny świt (Teremi skladam zazalenie, mialo byc w tym wersie "ksiezycowy"! Druhna znowu zrobila literowke!) /Teremi, dac Emci w-czape za to "znowu"? PS Rece precz od Emciowych literowek, hi hi/

Na niebie i na ziemi (na calych jeziorach) /Ty....znaczy sie Maszmun. Phi! Kazda piosenka jest o Maszmunie/

na niebie i na ziemi (o wszystkich dniach porach) /nie zapominajMY o nocy....kiedy swiatlo maszmunowe pada na podloge. Aha-czek - nie zrobilam literowki w tym wersie/

na niebie i na ziemi (w marchewce i w naci) /organiczne warzywa gora. Maszmunie a co podajesz na urodziny? Wkleic przepisy!/

rozrzuca kwiaty maj(a nieeeee, to tylko Druhny sypia kwiaty w pochodzie urodzinowym, hihi) /zaraz wkleje moje kwiaty. Czy moge najpierw skonczyc wierszenke? Zaraz widac, ze sie Emci trzesa rece!/

Białe sady kwitną nad nami w obłokach(powiedzial Maszmun i polozyl sie byl na golej ziemi pod statywem pan T. tfu F. Wkleic WIDOK!) /luuuudzieeee! Troche prywatnosci, dobra? Maszmunie, ocenzorowac WIDOK i potem wkleic, ekhm...ekhm/

Białe sady płyną i kołysze je tylko wiatr(nie, nie tylko wiatr bo sa jeszcze na oblokach Hobbity, Elf i AJberta/w wersji masajskiej, hihi. Sciana, dziekuje i z tej wdziecznosci rzucam w Druhne pieknym okazalym NIE -zgnilym jablkiem, prosto z wierszenkowego sadu/! Wszyscy sie bujaja. Fajna zabawa jak Maszmun ma urodziny!) /a moze to MaJszmun ma urodziny? hi hi.... Alberta i AJberta, Jarek i Darek, Maszmun i MaJszmun, panowie prosza Panow. Cala sala tanczy z nami!/

Twe oczy mówią kocham(Maszmun, wzorowy uczen z jezyka oczodolow wlasnie dostal byl kolejna piatke....zalamka) /Emciu, jaka piatke, Druhna sie ocknie z emigracyjnego letargu. W K-R to wala szostkami. Maszmun ma same szostki z czerwonym paskiem. PRYMUSKA, hi hi/

Niebieskie, jasne oczy twe(cholerkunia, Szuwarek zakochal sie w Maszmunie, wystarczyl jeden wypad Maszmuna na Szuwarszczyzne
a ten szaleje) /na Szuwarszczyznie Szuwarek szumi w trzcinie? Maszmunie, Druhna poprosi swojego zagranicznego szefa o zaspiewanie tego wersu. A co? Jak szalec, to szalec. Szefa tez zaprosic do Kredensu/

i niebo jest blisko (ekhm ekhm....Maszmunie zycze Ci nieba na ziemi!) /przybijam piatke! Maszmunie a do tego - ziemi w niebie!/

gdy ty jesteś blisko mnie(Druhny to czuja? Maszmun blisko, beda AUTENTYCZNE zdjecia z Suwalszczyzny a nie podrobki z Sowera,
hihi. Sowa obrazilas sie? Nieeeee, no przeciez wiesz, ze tylko Cie szturcham w piora....) /Sowa, walnij Emcie w-czape, dobra? Prawdziwe Urodziny bez rozroby?! NuDNO!/

Spójrz jeszcze wyżej(eeeee tam, dac jakas akcje! Wystarczy tego gapienia! Majowa panienka sie nudzi!) /Alberta zobaczyla zdjecie Muminka i normalnie wpadla jak sliwka na hamak. Hobbity podrywaja Pszczolke Maje, Gucio pokazuje tatuaze....normalnie horror comedy science-fiction. Zaraz wkroczy Maszmun i bedzie EROTIC!/

gdzie lsni słoneczny, jasny świat(jak to gdzie?! Alberta mowi, ze urobila sie pucowaniem az po lokcie! Wszystko na Maszmun Party! Wlochaty Hobbit podobno "pomagal" Albercie.) /no to teraz to trzeba wyszorowac podloge. Luuuudzieeee....Maszmun juz w bramie, a tu BURDEL!/

Dla ciebie kwiaty z nieba (patrz nizej, czek niebieskie kwiaty wszystko sie zgadza. Druhna sowie wstawi na balkon.) /rece tez mi sie trzesa. Zaraz beda moje zdjecia dla Maszmuna/

dla ciebie kwiaty z nieba(Druhny nie przesadzaja z kwiatami, nie sama laka zyje Maszmun!) /a jakby tak zrobic sowie, to znaczy, Maszmunowi lake na podlodze? Jak nic - dostane odznake od Trzynastki, hi hi/

dla ciebie wszystkie kwiaty(no i zabraklo kwiatow, jest jeszcze tylko snopek siana na pomyslnosc, dzieki za zdjecia z wizyty w Polonii z KJ-Sowa, link do programu Sciana. Niskie uklony dla Druhen. PS Muminki moga byc, Bolek i Lolek tez moze byc, Bromba to bez dwoch zdan. No i nie zapominajmy o Zwirku i Wigurku. A i jeszcze poprosze o Hanke i Rumcajsa.) /a jaka jest ulubiona bajka Maszmuna? Konkurs! W nagrode Maszmun wklei urodzinowy portret, BUM!/

na ziemię rzuca maj.(na podloge!) /na rure! Druhny, kryc sie! Maszmun juz u wrot Kredensu, Druhny niech sie chowaja, dobra?! SURPRIIIIIISE, Maszmun!/

(Skaldowie)+(Emcia, wszystkiego dobrego Maszmunie! Fajnie ze juz jestes back!) + /Sciana, Maszmunku - duzo urodzinowych usciskow. Leca nad Mongolia. Cmok/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Ściana Pn, 07.05.2007 06:57

Kwiaty dla Maszmuna. Kwiaty made in Asia.

z Malezji
Obrazek

z Brunei
Obrazek

z Kambodzy
Obrazek
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Bromba Pn, 07.05.2007 09:47


Cze!
Kochane, już mnie tak nie zawstydzajcie taką ilością podziękowań za ten artykuł z Pani, to była czysta przyjemność - postukać w klawiaturę wiedząc, że się ucieszycie.
Już dzisiaj urodziny? Ale dopisać się do urodzinowej maszmunki czy poczekać na jubilatkę? Poczekam do jutra, niech ma szansę, co nie?
Póki co wklejam wierszgronkę.

TAMTA KOBIETA
tamta kobieta maluje usta
tamta kobieta nosi sukienki
tamta kobieta, za którą tęsknisz
a ja…
lubię spacerować oddzielnie
lubię cię spotykać niechcący i wracać
i nie chcieć od ciebie nic
lubię robić zdjęcia twoim śladom
i zawracać przed tym, nim mógłbyś zobaczyć…
zobaczyć w moich oczach coś więcej
ty…
tamta kobieta maluje usta
tamta kobieta nosi sukienki
tamta kobieta za którą tęsknisz
tamta kobieta maluje usta
tamta kobieta ma smukła szyję
tamta kobieta dla której żyjesz
a ja…
lubię trzymać ręce kieszeniach
lubię patrzeć z boku nie płosząc cię
i wracać
i nie chcieć od ciebie nic
lubię robić zdjęcia twoim śladom
i zawracać przed tym nim mógłbyś zobaczyć…
zobaczyć w moich oczach coś więcej
ty…

--------------------------------------------------------------------------------------

TAMTA KOBIETA #feministki niech sobie przeskrolują tę wierszgronkę, szczerze radzę#

tamta kobieta maluje usta #na początku nie mogę się zdecydować – napisać coś o tamtej kobiecie czy o filmach, które obejrzałam w kinie w weekend?#
tamta kobieta nosi sukienki #a na cholerkunię wyobrażać sobie tamtą kobietę, przecież to zwariować można, lepiej pisać o filmach#
tamta kobieta, za którą tęsknisz #w takim Iluzjoniście (The Illusionist) powiedzmy, tęsknili całe lata - człowiek się naogląda takich filmów i potem tylko same problemy#
a ja… #mam aparat brata, od wesela taki szczęśliwy, że mi nie zabiera#
lubię spacerować oddzielnie #pole do popisu dla strzy.. strzy.. strzygących pola!#
lubię cię spotykać niechcący i wracać #dobre PH – zakochana kobieta i niechcący, hi hi#
i nie chcieć od ciebie nic #Ściana, kto tu się ma kogo bać – buddyjski klasztor BEZ ORGANISTY – dr Frojd, czy jak?#
i zawracać przed tym, nim mógłbyś zobaczyć… #obejrzałam też Time tego reżysera od Łuku, brr, niewesoła puenta#
lubię robić zdjęcia twoim śladom #Bez przesady, co? I skąd ja teraz wezmę twoje ślady?#
zobaczyć w moich oczach coś więcej #bardzo mi się podobało, jak w Wielkiej Ciszy zakonnik niespodziewanie uśmiechnął się do operatora#
ty… #kto?#
tamta kobieta maluje usta #a tamta z Iluzjonisty miała taki wisiorek, pamiątkę po nim – że niby tyle lat i się nie zgubił? Ukradliby jej z torebką, to by dopiero zobaczyła #
tamta kobieta nosi sukienki #stereotyp, że wszyscy skośnoocy są do siebie podobni dla Europejczyka, nie wziął się z powietrza – oglądając Time, nie umiałam rozróżnić bohaterów, a to akurat zasadniczy temat w filmie#
tamta kobieta za którą tęsknisz #Ściana, a do swoich hobby nie zaliczasz filmów i podróży?#
tamta kobieta maluje usta #Emciu, czy plan podróży po K-R jest do wglądu?#
tamta kobieta ma smukła szyję #Maszmunek pewnie nie założył szalika i przeziębił się, szukając pierwszych przebiśniegów#
tamta kobieta dla której żyjesz #nie lepiej pisać o brzozach?#
a ja… #przyjrzałam się w piątek ilości wejść do HP – prawie 200 przez pięć godzin, nieźle jak na śmietnik#
lubię trzymać ręce kieszeniach #dopiero odpowiedzialna robota oduczyła mnie chowania po kieszeniach tysiąca karteczek…#
lubię patrzeć z boku #z boku lepiej widać, phi#
nie płosząc cię i wracać #taki tylko rozdaje uczucie, wziąć go sobie nie umie, nic sam nie burzy, jemu życie wszystko niszczy@Berent w Próchnie#
i nie chcieć od ciebie nic #oprócz kopalni diamentów, wyskoczyła Alberta#
lubię robić zdjęcia twoim śladom #Crime Scene Investigation, śladom trzeba robić zdjęcia i najlepiej też gipsowe lub gumowe odlewy, czek#
i zawracać przed tym nim mógłbyś zobaczyć… #klombę w północnej części ogrodu; a w Time’mie (?) bohaterowie kopali w złości stare drzewo – i jak mogli być szczęśliwi?#
zobaczyć w moich oczach coś więcej #dvd i inne wynalazki niech sowie będą, ale niech żyje kino#
ty… #aocochodzi?#

KATARZYNA GRONIEC + #Bronka#

PS Ściana, a widziałaś Still alive?

Avatar użytkownika
Bromba
 
Posty: 1124
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 10:12
Lokalizacja: z rowu

Postprzez Ściana Pn, 07.05.2007 10:33

Maszmun sie zameldowal byl w Rozmowach, ale olal HP. A w nim -urodzinowe wierszenki i zdjecia. Normalnie DNO DNA.

No to w oczekiwaniu na pokornie bijacego sie w piersi Maszmuna, wklejam wierszgronke, tfu, wierszbronke, bo taka, ze tak powiem: pachnaca brudnopisem, hi hi.

TAMTA KOBIETA #feministki niech sobie przeskrolują tę wierszgronkę, szczerze radzę# /no masz! Jasne, ze sie dopisze, co to Prawdziwej Feministki nie znasz?/

tamta kobieta maluje usta #na początku nie mogę się zdecydować – napisać coś o tamtej kobiecie czy o filmach, które obejrzałam w kinie w weekend?# /dawac o filmach, co NAS obchodzi tamta kobieta, phi! LiczyMY sie MY! Tlumaczki z UN tlumacza, ze czas terazniejszy jest the best!/

tamta kobieta nosi sukienki #a na cholerkunię wyobrażać sobie tamtą kobietę, przecież to zwariować można, lepiej pisać o filmach# /a jesli w takich filmach wystepuja sukienki? To o czym mam pisac? No co? Ogladam Modrzejewska, a tam KJ coraz to w nowej sukience/

tamta kobieta, za którą tęsknisz #w takim Iluzjoniście (The Illusionist) powiedzmy, tęsknili całe lata - człowiek się naogląda takich filmów i potem tylko same problemy# /no i sie dotesknili, co nie? Teee Bronka! Chcesz troche drozdzy? Leca nad Mongolia. Razem z kotwica, hi hi/

a ja… #mam aparat brata, od wesela taki szczęśliwy, że mi nie zabiera# /od wesela do wesela.....Emciu, dobre co?/

lubię spacerować oddzielnie #pole do popisu dla strzy.. strzy.. strzygących pola!# /znaczy sie....wytatuowani zniwiarze....teee Bronka, zaczynam sie na serio martwic o Ciebie - czek/

lubię cię spotykać niechcący i wracać #dobre PH – zakochana kobieta i niechcący, hi hi# /zawsze mozna sowie wyobrazic niechcaca kobiete i zakochanego mezczyzne, tak dla rownowagi. Bronka miala racje - to nie jest wierszenka dla Feministow, hi hi/

i nie chcieć od ciebie nic #Ściana, kto tu się ma kogo bać – buddyjski klasztor BEZ ORGANISTY – dr Frojd, czy jak?# /a jak!/

i zawracać przed tym, nim mógłbyś zobaczyć… #obejrzałam też Time tego reżysera od Łuku, brr, niewesoła puenta# /Bronka, Ty lepiej dawaj angielskie tytuly, dobra? Albo podlizujesz sie Emigracji, albo nie!/

lubię robić zdjęcia twoim śladom #Bez przesady, co? I skąd ja teraz wezmę twoje ślady?# /jak to skad? Melduje sie Druhna Sciana zwana kredensowa Indiana Jones, phi!/

zobaczyć w moich oczach coś więcej #bardzo mi się podobało, jak w Wielkiej Ciszy zakonnik niespodziewanie uśmiechnął się do operatora# /a co na to operator? Tatuaze mial?/

ty… #kto?# /jak to "kto"? No, Bronka! Mam Ci walnac kawe na lawe, jako ta Dr Frojd? No cos Ty! Ma sie te etyke zawodowa, co nie?/

tamta kobieta maluje usta #a tamta z Iluzjonisty miała taki wisiorek, pamiątkę po nim – że niby tyle lat i się nie zgubił? Ukradliby jej z torebką, to by dopiero zobaczyła # /a mnie sie glupiej zapamietalo, ze to on mial ten wisiorek, a nie ona. Ze mnie to jest dopiero glupia feministka!/

tamta kobieta nosi sukienki #stereotyp, że wszyscy skośnoocy są do siebie podobni dla Europejczyka, nie wziął się z powietrza – oglądając Time, nie umiałam rozróżnić bohaterów, a to akurat zasadniczy temat w filmie# /teeee Bronka! Chcesz w-czape?! Jak to "sa do siebie podobni"? A moja "skosnooka" kolezanka powiedziala mi niedawno, ze wszyscy biali sa "do siebie podobni, bo sa duzi, maja niebieskie oczy, sa strasznie glosni (znaczy sie panosza sie) i smierdza nabialem". Koniec cytatu, phi!/

tamta kobieta za którą tęsknisz #Ściana, a do swoich hobby nie zaliczasz filmów i podróży?# /a co to Swieta Spowiedz w wierszence? Ja do moich hobby to zaliczam odwracanie kota ogonem, tra la la la/

tamta kobieta maluje usta #Emciu, czy plan podróży po K-R jest do wglądu?# /tak, odpowiedziala Emcia. PS Boo boo/

tamta kobieta ma smukła szyję #Maszmunek pewnie nie założył szalika i przeziębił się, szukając pierwszych przebiśniegów# /ekhm...ekhm...pierwsze przebisniegi to mozna znalezc w malinowym chrusniaku/

tamta kobieta dla której żyjesz #nie lepiej pisać o brzozach?# /no nieeee, Bronka, wiesz co? Czy ja moge TEGO faceta walnac w-czape?/

a ja… #przyjrzałam się w piątek ilości wejść do HP – prawie 200 przez pięć godzin, nieźle jak na śmietnik# /recycling, na prawo - frakcja wierszenkowa, na lewo - frakcja tasiemkowa, a dolem - burdel plynie/

lubię trzymać ręce kieszeniach #dopiero odpowiedzialna robota oduczyła mnie chowania po kieszeniach tysiąca karteczek…# /phi! a ja sowie zapisuje na rece. Wkleic moje wlasne artystyczne tatuaze w kilku jezykach?/

lubię patrzeć z boku #z boku lepiej widać, phi# /wszystko zalezy od tego, gdzie jest postawiony statyw, ekhm..ekhm/

nie płosząc cię i wracać #taki tylko rozdaje uczucie, wziąć go sobie nie umie, nic sam nie burzy, jemu życie wszystko niszczy@Berent w Próchnie# /zalamka, totalna zalamka! Prosze Druhne Bronka odeslac do musowego pensjonatu nad Bugiem, nie mylic z buddyjskim klasztorem bez organisty, tfu! Na psa urok!/

i nie chcieć od ciebie nic #oprócz kopalni diamentów, wyskoczyła Alberta# /albo....albo...malenkiej kotwicy w rowie. To mowila Bronka, Budda mi swiadkiem!/

lubię robić zdjęcia twoim śladom #Crime Scene Investigation, śladom trzeba robić zdjęcia i najlepiej też gipsowe lub gumowe odlewy, czek# /a najlepiej, zeby sie te slady krzyzowaly, phi/

i zawracać przed tym nim mógłbyś zobaczyć… #klombę w północnej części ogrodu; a w Time’mie (?) bohaterowie kopali w złości stare drzewo – i jak mogli być szczęśliwi?# /a co to jest szczescie?/

zobaczyć w moich oczach coś więcej #dvd i inne wynalazki niech sowie będą, ale niech żyje kino# /dvd to tez kino - powiedziala Alberta i poszla do kina/

ty… #aocochodzi?# /moze Emcia wie.../

KATARZYNA GRONIEC + #Bronka# + /Sciana/
Avatar użytkownika
Ściana
 
Posty: 2652
Dołączył(a): So, 05.03.2005 01:34
Lokalizacja: KREDENS

Postprzez Maryla Pn, 07.05.2007 10:53

Witam wszystkie Druhny - niestety nie słonecznie, bo leje.

Przez kilka dni nie zaglądałam na forum, a tu takie zmiany! Jeśli chodzi o stronę główną i dziennik to moim zdaniem pod względem estetycznym nie jest to, delikatnie mówiąc, zmiana na lepsze, no ale oczywiście treść ważniejsza od formy (chociaż ja bardzo lubię jak forma też OK, hi, hi). Za to w HP pięknie! Tyle kwiatów! Tu właśnie minęły piękne słoneczne wakacje majowe (Dzień królowej, Dzień Wyzwolenia), które mnie upłynęły mnie pod znakiem „przebudowy” ogródka. Dziś koniec wakacji i od razu smutno, szaro i deszczowo, ale przynajmniej ukorzeni mi się bez podlewania nowy trawnik. Uparłam się, że zasadzę sobie stare, pięknie pachnące pnące róże – dwie francuskie damy: Sombreuil (z 1850 roku, nazwana na cześć Mademoiselle de Sombreuil, jednej z heroin rewolucji francuskiej) i Madame Afred Carriere (z 1879 roku, nazwana na cześć żony znanego francuskiego hodowcy róż). Niestety już za późno na kupowanie róż i nie mogę załatwić ich dostawy, bo w pojemnikach nie chcą wysyłać. Dziś znalazłam jeszcze jedno ogrodnictwo i tam chyba się uda.
Mam nadzieję, że kiedyś przyślę ich zdjęcia zrobione w moim ogródku, ale na razie niestety z Internetu – Z NAJSERDECZNYMI ŻYCZENIAMI URODZINOWYMI DLA DRUHNY MASZMUNKI!
Obrazek Mme Alfred Carierre Obrazek Mlle Sombreuil
Avatar użytkownika
Maryla
 
Posty: 56
Dołączył(a): Wt, 10.04.2007 00:07

Postprzez Monika:* Pn, 07.05.2007 11:04

TAMTA KOBIETA #feministki niech sobie przeskrolują tę wierszgronkę, szczerze radzę# /no masz! Jasne, ze sie dopisze, co to Prawdziwej Feministki nie znasz?/ *jak widze słowo FEMINISTKA zawsze się zaczynam interesować*

tamta kobieta maluje usta #na początku nie mogę się zdecydować – napisać coś o tamtej kobiecie czy o filmach, które obejrzałam w kinie w weekend?# /dawac o filmach, co NAS obchodzi tamta kobieta, phi! LiczyMY sie MY! Tlumaczki z UN tlumacza, ze czas terazniejszy jest the best!/ *no dowiem się czegoś o tych kobietach? A propos ust zaczełam jem alować na kolor czerwony. Taką małą perwersją pojade a co!*


tamta kobieta nosi sukienki #a na cholerkunię wyobrażać sobie tamtą kobietę, przecież to zwariować można, lepiej pisać o filmach# /a jesli w takich filmach wystepuja sukienki? To o czym mam pisac? No co? Ogladam Modrzejewska, a tam KJ coraz to w nowej sukience/ *no KJ ot tam w sukniach była, bo sukienkami można nazwać to co ja mam w szafie a nie Modrzejewska. Taka ładna wiosna…sezon sukienkowy się zaczyna, a nogi blade…*

tamta kobieta, za którą tęsknisz #w takim Iluzjoniście (The Illusionist) powiedzmy, tęsknili całe lata - człowiek się naogląda takich filmów i potem tylko same problemy# /no i sie dotesknili, co nie? Teee Bronka! Chcesz troche drozdzy? Leca nad Mongolia. Razem z kotwica, hi hi/ *ja wole żeby on tęsknił za mną a nie za tamtą kobietą*

a ja… #mam aparat brata, od wesela taki szczęśliwy, że mi nie zabiera# /od wesela do wesela.....Emciu, dobre co?/ *dobrze ze przypomniałąm sobie o moim aparacie. Pożyczyłam jakis czas temu i przepadł jak kamień w wode…/

lubię spacerować oddzielnie #pole do popisu dla strzy.. strzy.. strzygących pola!# /znaczy sie....wytatuowani zniwiarze....teee Bronka, zaczynam sie na serio martwic o Ciebie - czek/ *lubicie spacerować? ja nie umiem, nie lubie. Strata czasu*

lubię cię spotykać niechcący i wracać #dobre PH – zakochana kobieta i niechcący, hi hi# /zawsze mozna sowie wyobrazic niechcaca kobiete i zakochanego mezczyzne, tak dla rownowagi. Bronka miala racje - to nie jest wierszenka dla Feministow, hi hi/ *wybieram opcje-zakochany i niechcąca. Bardziej feministycznie*

i nie chcieć od ciebie nic #Ściana, kto tu się ma kogo bać – buddyjski klasztor BEZ ORGANISTY – dr Frojd, czy jak?# /a jak!/ *Frojd to takie kity wciskał. Gdyby wam ktoś powiedział ze tamten autobus jedzie do wesołego miasteczka nie wsiadłybyście…każdy by wsiadł*

i zawracać przed tym, nim mógłbyś zobaczyć… #obejrzałam też Time tego reżysera od Łuku, brr, niewesoła puenta# /Bronka, Ty lepiej dawaj angielskie tytuly, dobra? Albo podlizujesz sie Emigracji, albo nie!/ *ze wszystkich języków ja najlepiej znam polski wiec proszę nie przesadzać z tym cosmo..*

lubię robić zdjęcia twoim śladom #Bez przesady, co? I skąd ja teraz wezmę twoje ślady?# /jak to skad? Melduje sie Druhna Sciana zwana kredensowa Indiana Jones, phi!/ *widziałam przed chwilą takie piękne zdjecie śladów. Wkleje jak znajde instrukcje do wklejania zdjeć*

zobaczyć w moich oczach coś więcej #bardzo mi się podobało, jak w Wielkiej Ciszy zakonnik niespodziewanie uśmiechnął się do operatora# /a co na to operator? Tatuaze mial?/ *kurcze. Chciałam się wybrać na Wielką cisze do Kinoteki, ale tak się wybierałam że ją zdjęli zanim zobaczyłam. No i co teraz?*

ty… #kto?# /jak to "kto"? No, Bronka! Mam Ci walnac kawe na lawe, jako ta Dr Frojd? No cos Ty! Ma sie te etyke zawodowa, co nie?/ *KAWA. Może być na ławę. Białą bez cukru bo ja ciagle nieprzytomna*

tamta kobieta maluje usta #a tamta z Iluzjonisty miała taki wisiorek, pamiątkę po nim – że niby tyle lat i się nie zgubił? Ukradliby jej z torebką, to by dopiero zobaczyła # /a mnie sie glupiej zapamietalo, ze to on mial ten wisiorek, a nie ona. Ze mnie to jest dopiero glupia feministka!/ *wisiorek? jaki wisiorek? Może ja nie tego Iluzjoniste oglądałam. No tak-pomyliłam z Dyrygentem. Za rano…jeszcze dla mnie jest za rano*

tamta kobieta nosi sukienki #stereotyp, że wszyscy skośnoocy są do siebie podobni dla Europejczyka, nie wziął się z powietrza – oglądając Time, nie umiałam rozróżnić bohaterów, a to akurat zasadniczy temat w filmie# /teeee Bronka! Chcesz w-czape?! Jak to "sa do siebie podobni"? A moja "skosnooka" kolezanka powiedziala mi niedawno, ze wszyscy biali sa "do siebie podobni, bo sa duzi, maja niebieskie oczy, sa strasznie glosni (znaczy sie panosza sie) i smierdza nabialem". Koniec cytatu, phi!/ *ze wszystkich skośnookich rozróżniam tylko sąsiada Duka, koleżanke ze studiów Ha, i Szona*

tamta kobieta za którą tęsknisz #Ściana, a do swoich hobby nie zaliczasz filmów i podróży?# /a co to Swieta Spowiedz w wierszence? Ja do moich hobby to zaliczam odwracanie kota ogonem, tra la la la/ *byłam ostatnio na koncercie KG. Była w sukience i na boso. cudownie*

tamta kobieta maluje usta #Emciu, czy plan podróży po K-R jest do wglądu?# /tak, odpowiedziala Emcia. PS Boo boo/ *zauważyłam ze nie ogarniam tego co się dzieje w HP*

tamta kobieta ma smukła szyję #Maszmunek pewnie nie założył szalika i przeziębił się, szukając pierwszych przebiśniegów# /ekhm...ekhm...pierwsze przebisniegi to mozna znalezc w malinowym chrusniaku/ *poszłam do malinowego i nic. Nic tam nie ma. Czy ktoś mnie wkręca? Mamy Cie robicie albo co?*

tamta kobieta dla której żyjesz #nie lepiej pisać o brzozach?# /no nieeee, Bronka, wiesz co? Czy ja moge TEGO faceta walnac w-czape?/ *Feministka feministką ale robimy akcje-STOP przemocy*

a ja… #przyjrzałam się w piątek ilości wejść do HP – prawie 200 przez pięć godzin, nieźle jak na śmietnik# /recycling, na prawo - frakcja wierszenkowa, na lewo - frakcja tasiemkowa, a dolem - burdel plynie/ *wybieram prawy brzeg:* a kto na dole siedzi? Hihi*

lubię trzymać ręce kieszeniach #dopiero odpowiedzialna robota oduczyła mnie chowania po kieszeniach tysiąca karteczek…# /phi! a ja sowie zapisuje na rece. Wkleic moje wlasne artystyczne tatuaze w kilku jezykach?/ *ostatnio wkładałam pieniądze do kieszeni. Tylko się rano okazało ze nie mojej. Nie znalazł nikt u siebie kilku dobrych złotych?*

lubię patrzeć z boku #z boku lepiej widać, phi# /wszystko zalezy od tego, gdzie jest postawiony statyw, ekhm..ekhm/ *ja lubie być w środku*

nie płosząc cię i wracać #taki tylko rozdaje uczucie, wziąć go sobie nie umie, nic sam nie burzy, jemu życie wszystko niszczy@Berent w Próchnie# /zalamka, totalna zalamka! Prosze Druhne Bronka odeslac do musowego pensjonatu nad Bugiem, nie mylic z buddyjskim klasztorem bez organisty, tfu! Na psa urok!/ *Bornka Ty ostatnio podpadasz*

i nie chcieć od ciebie nic #oprócz kopalni diamentów, wyskoczyła Alberta# /albo....albo...malenkiej kotwicy w rowie. To mowila Bronka, Budda mi swiadkiem!/ *od razu kopalnia. Phi. Materialistka z tej Alberty. Mi by wystarczył taki mały diamencik…*

lubię robić zdjęcia twoim śladom #Crime Scene Investigation, śladom trzeba robić zdjęcia i najlepiej też gipsowe lub gumowe odlewy, czek# /a najlepiej, zeby sie te slady krzyzowaly, phi/ *matko już 12-nie zdarzę do pracy przez tą wierszenke!*

i zawracać przed tym nim mógłbyś zobaczyć… #klombę w północnej części ogrodu; a w Time’mie (?) bohaterowie kopali w złości stare drzewo – i jak mogli być szczęśliwi?# /a co to jest szczescie?/ *spełnione marzenia, nadzieje-u mnie szczególnie nadzieje*

zobaczyć w moich oczach coś więcej #dvd i inne wynalazki niech sowie będą, ale niech żyje kino# /dvd to tez kino - powiedziala Alberta i poszla do kina/ *w kinach powinny być łóżka a nie fotele. I alkoholu brak…*

ty… #aocochodzi?# /moze Emcia wie.../ *ja?*

KATARZYNA GRONIEC + #Bronka# + /Sciana/ + *Monika-pracownik miesiąca. Hihi musiałam się pochwalic. Przepraszam*
Avatar użytkownika
Monika:*
 
Posty: 1183
Dołączył(a): So, 24.06.2006 19:28

Postprzez Marysia Pn, 07.05.2007 11:15

Małgosiu Sz. Podobno masz dzis urodziny. A więc wszystkiego, co najlepsze. Jesteś dla tego forum jak to drzewo na szczycie góry! Serdeczności.
PS A prasa kłamie. Prawda?



Obrazek
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Monika:* Pn, 07.05.2007 11:18

cholera jasna zlikwidowali mi intrukcje wklejania zdjeć.

Małgosiu sto lat sto lat niechżyje zyje naaaaaaaaaaaaaam!
wyobraź sobie tort
taki duży ze świeczkami bym wkleiła jakbym umiała hihii
Avatar użytkownika
Monika:*
 
Posty: 1183
Dołączył(a): So, 24.06.2006 19:28

Postprzez Małgosia Sz Pn, 07.05.2007 11:23

Marysiu, hihihi "podobno" hihihi!

DRUHNY DZIĘKUJĘ!!!

Urodziny tak naprawdę jutro, phi, ale co tam można się zestarzeć dzień wcześniej, Druhny mają w-czapę jak nic.... (żartuję)... przepraszam, ale jestem zawalona papierami, może wpadnę po południu, żeby nadrobić zaległości i przeczytać wierszenki (szczególnię tę urodzinową) no i coś napisać.
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Marysia Pn, 07.05.2007 11:30

Ale gafa! No ale w końcu można od dzisiaj zaczynać!
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez GrejSowa Pn, 07.05.2007 11:35

Ależ oczywiście! Druhny się nie krępują! Jest szansa, że kiedy NAPRAWDĘ będą urodziny Maszmuna, to będę nie tylko PIERWSZA z życzeniami, ale możliwe, że i JEDYNA, hi hi. A Hameryka według moich obliczeń to zaczęła nawet 6-go!

Ale do maszmunki to się chiba mogę dopisać, co nie...?

P.S. Aaaaaa, zapomniałabym....MASZMUN, WITAJ Z POWROTEM NA ŁONIE!!!!
Ostatnio edytowano Pn, 07.05.2007 11:36 przez GrejSowa, łącznie edytowano 1 raz
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Pn, 07.05.2007 11:36

pewnie, że można!!! Marysiu to już taka tradycja ostatnio, że zaczynamy w HP świetować wcześniej, a kto nam zabroni, co nie? Tylko mam wyrzuty, że nie mam kiedy wszystkiego przeczytać... Druhny wybaczą, dobra? W najgorszym wypadku odniosę się jutro.

Acha - Marysiu, nic nie rozumiem z tym "prasa kłamie"? Jakby co to pisz maila!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne