HYDE PARK

Postprzez nie ma mnie Pt, 11.05.2007 13:31

..... dziękuję Sowa !!!!!!!!!!!!!!!!
widzę, że zaczynasz o mnie dbać .... :):):)
właśnie tego mi było trzeba!!

Non!
Rrrrien de rrrien...
Non !
Je ne regrrrrette rrrien

Sowa, chciałabyś mieć takie e-Rrrrr ?
ja barrrrdzo !....
Ostatnio edytowano Pt, 11.05.2007 13:35 przez nie ma mnie, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez GrejSowa Pt, 11.05.2007 13:33

No, masz! Pewnie, że bym chciała!!! Ale i tak nieźle sowie rrrrradzę, wiesz...?

Zdjęcie jeszcze z filmu, na którrrrry Monika idzie, dołączyłam, wrrrróć jeszcze na poprzednią strrrronę, dobrrrra...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez nie ma mnie Pt, 11.05.2007 13:34

.... dobrrrra ....
Avatar użytkownika
nie ma mnie
 
Posty: 3496
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 14:31
Lokalizacja: .... nieważne

Postprzez GrejSowa Pt, 11.05.2007 13:37

Kurrrrrrczę, ale fajnie sowie parrrrrlamy, co nie...?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 14:42

parrrrrlawierszenka - wierszenka po fchrrrrancusku
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez GrejSowa Pt, 11.05.2007 14:45

Ping-pongwierszenka - wierszenka po chińsku, chi chi...;-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez M.C. Pt, 11.05.2007 16:46

Dzien dobry HP!

A Druhny to znowu rozrabialy....hihi. Ze Sowa pociaga z tej SAMOTNOSCI to ja rozumiem, ale reszta????Druhny wkleja przepis na bibke na robocie, co? Obiecuje ze wyprobuje!

PS Monika czekamy na tasiemke i recenzorelacje z filmu.
PS Maryla dzieki z brzydkie kaczatka z rodzina.
PS Sciana, zaczynam sie o Druhne martwic.....Druhna nie odroznia dna od dna...., Druhnie sie zdecydowanie zle kojarzy dno na dolinie....No to Druhna sie trzyma....ekhm ekhm....na robocie.
PS A ja wczoraj obejrzalam "Tigre e la Neve", z Roberto Benigni. Film STRASZNIE zjechany przez krytyke, o czym niestety wczesniej wiedzialam. Tak moze troche szablonowy, ale wcale nie byl zly! Ja znalazlam w nim momenty ktore mnie poruszyly, rozczulily. No i przygrywa pan Tomek. Dla mnie bonus bo te filmy z Benignim zawsze moge ogladac z dziecmi.

A teraz dla Druhen piosenka....chwilowo bez tekstu....ale mozna sie dopisywac....

Nie wiem jak to było, ale czuję, że
Świat kręci się wokoło
I tak mi jest wesoło.
Chcę do domu wrócić, a tu tłum się drze:
To skandal! Ona się na nogach trzyma źle.
Gdzie nocy tej się zjawię,
Wszędzie prawie słyszę słowa te:

Refren: Ta mała piła dziś i jest wstawiona,
Kto nie chce wierzyć mi, niech się przekona!
Rozkoszny szmerek w pijanej główce ma,
Więc jak cukierek, usteczka słodkie wszystkim da.
Ta mała piła dziś i jest wstawiona,
Jest taka senna, ach, rozanielona.
Czyj ją rozpalił żar? Kto jej starł puder z lic?
Ta mała piła dziś i nie wie nic!

Już pamiętam teraz, bo to było tak:
Urządzał Jurek bibkę,
Zaprosił mnie na rybkę.
Ja Stasiowi całe wino wprost na frak,
Lecz dalej zapomniałam, co i gdzie i jak.
A potem Jaś najsłodszy
plótł trzy po trzy na miłości znak.

Refren: Ta mała piła dziś ...

Śmieszny jest ogromnie ten nasz cały świat,
Ma człowiek cztery głowy
I piątą do połowy,
A w ogóle człowiek to jest dziwny gad,
Co nagle, tu na ziemię, gdzieś z obłoków spadł.
Wy memu sercu bliscy,
Nućcie wszyscy ze mną za pan brat.

Refren: Ta mała piła dziś ...

slowa pan Wlast


Dobrego nocodnia!

PS Kochany Maszmunie, zupelnie jeszcze spie chyba, bo zapomnialam Ci podziekowac za zdjecia!!!!! Ale nawet jak nie dziekuje to dziekuje! Podcienia cudne! Uklony dla T za zdjecia statywowe tez! Ja od razu wiedzialam, ze ten smok to byl dla Sciany, tylko ze on byl taki malutki, to po co go bylo od razu zabijac? Mozna go bylo oswoic, albo dac Swietemu Franciszkowi...
Ostatnio edytowano So, 12.05.2007 03:58 przez M.C., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 16:57

Na Suwalszczyźnie bociany i gniazda wszędzie.

Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez M.C. Pt, 11.05.2007 17:02

Noooo, gniazdo widac z bockiem mam problemy, hihi. Heeej Maszmunie!
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 17:03

Śliczne domki w Kiejdanach. Litwa.

Obrazek

Ps - Emciu ale jaki smok? To był Tolibek/Boys! hihihi
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez M.C. Pt, 11.05.2007 17:05

Hihi, dobre! Aaaaaa Sciana to niby Swiety Jerzy?.....Ale zeby tak Smoka na smoka.....?

Nie no domkow to juz zupelnie nie widze z na tym ekranie.....ale jest swiatlo w tunelu! Po roku narzekania mamy dostac nowe komutery..., pewnie gdzies za rok, hiiii. No to ide popracowac. PA.
Ostatnio edytowano Pt, 11.05.2007 17:07 przez M.C., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 17:06

pod latarnią najciemniej*


*pojęcia nie mam czy to pasuje w tym kontekście hihihi
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 17:10

Jeszcze wklejam kawałek Kościoła Św. Jerzego z Kowna. Zupełna ruina w środku.

Obrazek

Ps - Emciu żeby bibka na robocie się udała, musi brać w niej udział Sowa. Poproś ją żeby przeszła na nocną zmianę (co to dla Sowy.... i hihihi Maszmuna) to sama zobaczysz! Ściskam!
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 17:39

Jeszcze trochę Wilna i spadam do domu. Wieszcz.


Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 17:42

To powinnam wkleić KJ!

Obrazek
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez Neo Pt, 11.05.2007 17:49

Klasztor bazylianów w Wilnie. Cela Konrada miała być zamknięta. Wiesz coś o tym, Maszmunie?
Avatar użytkownika
Neo
 
Posty: 2782
Dołączył(a): Pt, 17.11.2006 00:44

Postprzez Małgosia Sz Pt, 11.05.2007 17:55

Chyba była zamknięta... kurcze ale nic więcej nie wiem, bo po Wilnie to biegaliśmy (strasznie późno dotarliśmy) i to było takie zwiedzenie z punktu a do punktu b@Shirley ... no i tak bez przygotowania w zasadzie... coś miałam wcześniej przeczytać i nie zdążyłam (a kupiłam sobie Opisać Wilno Tomasa Venclovy).
Małgosia Sz
 
Posty: 7336
Dołączył(a): Wt, 08.03.2005 11:07

Postprzez IZA :) Pt, 11.05.2007 20:17

Maszmunie a były w Kościele Św. Jerzego z Kowna organy ? masz może zdjęcie ?
Avatar użytkownika
IZA :)
 
Posty: 632
Dołączył(a): N, 12.11.2006 01:56
Lokalizacja: z ul. Marsza

Postprzez gocha Pt, 11.05.2007 20:38

Oj, znow od wczoraj czytania a czytania. Wierszenkoleksykon od Neo super. Tulipany od 13tki piekne. Specjalne dzieki dla maszmuna za klasztor Kamedulow, mlodosc sie przypomina.
Mam kilka zdjec z mojego ogrodka, to wkleje, a co sie maja marnowac.

Jeszcze kilka poznych zonkili kwitnie:
Obrazek
Obrazek

i bez
Obrazek

i pierwiosnki
Obrazek

No a to jest pierwszy kwiat clematisa, ktory mial byc czerwona Niobe (wlasnie lece do ogrodnika dowiedziec sie, co mi tez sprzedali, podejrzewam, ze to jest Bee's Jubilee), i co wy na taka niepodzianke? Hi, hi, nawet mi sie podoba. Dookola siatka przeciwkrolicza, przynajmniej na razie.
Obrazek
Avatar użytkownika
gocha
 
Posty: 474
Dołączył(a): Pn, 18.07.2005 20:40
Lokalizacja: arlington hts, IL

Postprzez M.C. Pt, 11.05.2007 21:23

Acha, chek, Gocha po co sie maja marnowac! Dzieki! Moze MOZE wkleje moj ogrod....eeeee lepiej nie.....
PS Moze byc Bee's Jubilee, moze byc tez Nelly Mosner, ale u mnie troche slabo widac...

No to wklejam zalegla urodzinowa wierszenke, hihihi, zaraz sprawdze w wierszenkoleksykonie oficjalna nazwe...Bo co sie bedzie marnowac, eh?

A w prezencie przynoszę TKANINĘ... /dziekujeMY Sowa, Alberta pyta czy to jest calun turynski. Fju, fju! Jeszcze wyrosnie Druhna z tej glupiej Alberty/(ALberta mowi ze nie chce juz byc Druhna, bo zostala Krolowa Wierszenek! Bronka...wszystko przez Ciebie....Trzeba ja jakos zmusic do abdykacji...litosci...)

Gdybym był krawcem czasu, /Pan Fizyk leci, zeby zmierzyc czas. Zastanawia sie czy uzyc wagi czy mierzyc linijka/(podac panu tasme krawiecka, Hobbity! /pan Fizyk to nigdy nie bywal u krawca, czy jak? Hi hi, a nie..., toi tylko literowki@Druhna Sciana./

To po nocach, skrycie, /Sowa z hiczkoka lata pod stolem. Wkleic?/(Hi hi, jaki horror komediowy science fiction to wkleic!)

Szyłbym dla smutnych ludzi /Ktora Druhna smutna? Lac w-czape, az sie PH podniesie?/(ja dzisiaj chyba nie potrzebuje /Sowa, gdzie jest do jasnej szuwarkowej miernik PH?! Zagladnelam do Archiwum, miernika NIET! Tak sie nie robi z ARCHIWALNYMI przyrzadami!)

Nowe, szczęśliwe życie /Bronka! Dalas sie nabrac? Bo ja NIE! Koty z nowym szczesliwym zyciem to MY, a nie Feministki, phi!/(jak to koty??? Wiec jak sie czuje szczescie to tylko jest sen? Buuuuuuu....buuuuuuu.....buuuuuu...To ja sie nie chce budzic!)

Nowe, szczęśliwe życie /aha- pan Jarek nam wklei opcje "nowe, szczesliwe zycie". BOSKO!/(szczescciwierszenka-wierszenka o szczesciu)

Piękne jak spod igły /Maszmun zajety - szuka igly w stogu siana z Suwalszczyzny. Ekhm..ekhm/(hihi, no Maszmun odrobine odpracowal ostatnio w HP niebecnosc w pierwszym dniu urodzin)

I trwałe tak, że miłość /slowo "trwale" zdecydowanie wchodzi na liste ponurych slow. No chyba, ze mowa o P.Zgodnych/(HA!!!!!Lista ponurych slow juz DAWNO zostala zamknieta w Archiwum, trwalego na niej nie bylo!)

Nie zniszczy się nigdy /Hobbity usmiechaja sie ironicznie. Dla nich slowo "nigdy" nie istnieje. No chyba, ze w zdaniu "nigdy nie przestanieMY zrec"/(hihi, a swoja Droga Ci to maja przemiane materii....., tylko pozazdroscic!)

Z jednej tkaniny /Alberta pyta czy chodzi o bledzik. Kangurzyco, jestes tam? Znasz odpowiedz?/(Kangurzyca nadal nieobecna....)

Wszyscy jesteśmy, /zaraz tam "jestesmy", zwyczajnie WYDAJE nam sie, ze jestesmy/(jak to wiec nas nie ma?! Buuuuuu,.....buuuuuuuuu.....,buuuuuuuu)

Co się wyciera, /Alberta lata ze sciereczka i wyciera stopy Hobbitom. No co? Zeby sie Swieta Podloga nie pobrudzila, hi hi/(taaaak, trzeba dbac o bagno we wlasnym burdelu....)

Strzępi przez lata /Bronka, "strzepi" brzmi troche jak "strzyga"...boo boo. Alberta pyta co robi Strzyga w rowie, hi hi/(lata? Strzyga to nietoperz? No to prosimy Druhne Andore o wyciagniecie strzygi z rowu! Hi hi)

Lecz jeśli chcemy /albo musiMY/(albo nawet tak niechcacy, hihi)

te wszystkie dziury /bardzo przepraszam, ale w mojej szufladzie to nie ma dziury! Wszystkie dziury juz dawno zostaly zaklejone super glue. Strzygi - rece precz od szuflady/(a to czym Druhna oddycha? Hihi, podac Druhnie rurke z tlenem przez dziurke od klucza)

Miłością da się /da sie albo sie nie da? Oto jest Prawdziwe Pytanie/(non lo so....i to jest prawdziwa odpowiedz..., ale po co sie martwic na zapas jak mawiala moja ciotka, co ma wisiec nie utonie i vice versa, phi)

Załatać /eee tam...tak sie ustawi statyw, zeby na zdjeciu nie bylo widac dziury. WIDOKI, hi hi/(hihi, a Druhny czytaly taka ksiazke "The Cement Garden" Ian McEwan, te dzieci to mialy z-a-b-a-w-y....)

Na chłody dałbym ludziom /ludzie to strasznie roszczeniowe ostatnio...hi hi/(hi hi, a u nas sie wlasnie ochlodzilo, tr la la)

Podszewkę nadziei, /Moniko, KJ nosila sukienki w filmie, prawdziwe suknie to nosila Modrzejewska, dawno temu. Prosze bardzo oto cytat z ksiazki o KJ, pt "Kameleon-zawodowiec" (M.Grygo & B.Michalak): "Moje kostiumy powstawaly w nocy, krawcowe klecily je z kilku SUKIENEK statystek. Czasami byly to tylko fragmenty: gora sukni, kolnierzyk". Tra la la la/(Druhny, hihi, proponuje zrobic niespodzianke Druhnie Scianie i kupic Jej bilet na Boska, niech zobaczy, ze wrocily czasy Modrzejewskiej i KJ znowu nosi PRAWDZIE suknie!)

W rękawy - po usmiechu, /phi! Mozna trzymac asa w rekawie, to i usmiech sie tam zmiesci. Lubie proste przepisy na zycie/ (jak Roberto Benigni wyciaga banany z rkawow to moim dzieciom nie schodzi usmiech z buzi!)

Gdyby ktoś się rozkleił. /An-dora! Ja Ci dam!/(Andora ja nie moge! Japonski Disneyland! A moze Twoje Malenstwo wezmie moje pociechy na jakas disneyowska parade? Zaplace za bilety! A tak powaznie to MUSZE, bo inaczej sowie nie wybacze, zabrac dzieci do Diseylandu! Bo jak bylismy na "Disney on Ice" to oni byli jakby w siodmym niebie!)

A dzieciom, w oczach których, /zwinnie przeskakuje do kolejnego wersu/(o....i juz Jej nie ma...)

Nie migoce szczęście, /no nieeee Sowa, masz w czape. Ja sie tutaj probuje odbic od dna, a Ty wyskoczylas z tym, co mnie najbardziej w zyciu boli/ (glask, glask....Sciana a skad Sowa wiedziala ze Ty sie zaraz dopieszesz do urodzinowej wierszenki DLA Maszmuna? He?)
,
Dałbym na całe życie /eeee tam.....dalabym na zycie i na nirwane/(a GDZIE Druhna tyle tego szczescia pochowala? Niby taka skromna, dno i dno a tu prosze szczescie rozdaje az do nirwany, ja sie tak nie bawie!)

Nowe życie zastępcze /o nie....dziekuje...jedno denne juz mi wystarczy. Po dziurki w nosie tego cholernego dna/(o masz...., a co na to Budda?)

Z jednej tkaniny /a pod takim bledzikiem....we dwoje...na podlodze....ekhm...ekhm...PS "Maszmun zalatany", dobre!/(hihi, a z tych zdjec to mi wychodzi kolorowo na bialym i szarym, ze pod bledzikiem to sie nawet statyw zmiescil byl....Maszmun czasu nie marnuje!)

Wszyscy jesteśmy, /nienormalni - BUM!/(phi, jak ladnie udajeMY normalnych)

Co się wyciera, /Alberta pyta czy PH tez sie wyciera, czy samo schodzi na psy/(otoz durna Alberto PH jest uwarunkowane genetycznie! BUM!)

Strzępi przez lata /czasem mnie jezyk swedzi i wtedy leca na mnie w-czapy. Unik! Widze dziewiec na horyzoncie!/(Druhna trzyma na robocie jezyk za zebami a jakos to bedzie....dobre Emcia! Dobre!)

Lecz jeśli chcemy /zlozyc zyczenia Maszmunowi? Prosze bardzo, moge sie zalozyc, ze zyczen Sowy NIKT nie przebije!/(nie zakladam sie!)

te wszystkie dziury /no takie male dziury na krety, pajaki, weze i nietoperze....ze nie wspomne o SOWIE!/(a widzi Druhna! A nie mowilam ze bez dziur to nuDNO i ciemno!)

Miłością da się /Alberta pyta a co to jest milosc?/(moze by jej dac troche milosci zamiast tlumaczyc? Moze Bronka sie zglosi na ochotniczke bo taka ostatnio szczodra dla Alberty....to powiedzialam z sarkazmem, zeby bylo!)

Załatać... /sie zobaczy. Co to ja zycia nie znam?/(co sie zobaczy? Jak Druhna tak zycie zna to pewnie wie, ze jak sie dziury nie zalata to robi sie jeszcze wieksza, taaaaa. Podac Druhnie przedze i igle? W jakim kolorze ta przedza?)

Muzyka, tekst: Seweryn Krajewski + /Sciana w nastroju wojowniczym, a co mi tam!/+(Emcia pelna nadziei na dobry weekend)

PS Zeby sie tylko nie rozjechala, zeby sie tylko nie rozjechala....


PS Zeby sie tylko nie rozjechala, zeby sie tylko nie rozjechala....
Ostatnio edytowano So, 12.05.2007 03:56 przez M.C., łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
M.C.
 
Posty: 3816
Dołączył(a): Cz, 03.03.2005 22:15
Lokalizacja: Redwood City, CA

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron