Boska.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Boska.

Postprzez paulka162 Cz, 28.06.2007 22:59

Droga Pani Krystyno, mam problem. WYbieram się w sobotę z koleżanką z Poznania na Boską w sobotę. Biletów od dawna już nie ma. Ja bede specjalnie jechać ze STarachowic, Ona z Poznania. Liczymy na wejsciówki. Chciałybyśmy jechać na Powązki do Agnieszki. Poznanianka nie była jeszcze u NIej a również jest wielbicielką Jej twórczości. Chciała żebym Ją zaprowadziła. W zwiazku z tym mamy problem... Bo w Warszawie w centrum bedziemy o 12.00. Wejściówki sprzedawane są na pół godziny przed spektaklem, ale na Boską podobno na 2 godziny przed sa już kolejki. I boimy się że nie staczy dla nas... A stojąc w ogonku nie zdążymy do Agnieszki (autobusami zejdzie nam z dojazdami ze 3 godziny). Pani Krystyno, może możnaby zrobić dla nas wyjątek i sprzedać nam wejściówki wcześniej, od razu o 12, albo zarezerwować je? Pisałam do Pani Magdy i do Kasy, ale nie dostałam odpowiedzi... Bardzo nam zależy. Nie wiem co byśmy zrobiły gdyby zabrakło dla nas wejściówek. A pisałam PAni jak rzadko Agnieszka jest odwiedzana... Czy mogłaby Pani jakoś pomóc?
"Niby wszystko takie jasne, a tak ciemno"
Avatar użytkownika
paulka162
 
Posty: 1621
Dołączył(a): Śr, 17.01.2007 15:42
Lokalizacja: szósta chmurka na lewo, patrząc pod słońce

Postprzez Krystyna Janda Pt, 29.06.2007 05:20

Bardzo mi przykro, niestety nie. Ludzie ustawiają się i stoją w kolejkach ., nie można tej ograniczonej ilości zabierać sprzed nosa. Reguły są jasne i nie możemy ich zmieniać. Te cztery spektakle są wyjątkowo oblężone, w sierpniu jest luźniej, są jeszcze nawet bilety. Na wrzesień też już od dziś wprowadzamy do sprzedaży. Niech Panie zobaczą " Lament" na palcu Konstytucji jest o 17.00, wstęp wolny i nieograniczony. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja