Kilka zdjęć

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Kilka zdjęć

Postprzez pietrek80 Wt, 03.07.2007 10:50

Nie będę oryginalny ani pierwszy, ale po namowie wysyłam kilka swoich zdjęć.
29 czerwca przyjechałem do Warszawy, aby wspólnie z bratem świętować nasze imieniny. "Lament" był jednym z obowiązkowych punktów tego dnia - niestety spektakl musiałem obejrzeć sam.
Usłyszałem pełną euforii i zachwytu relację tuż po "premierze" na placu, która była spowodowana również faktem Pani obecności wśród tłumu. Raczej nie liczyłem na zobaczenie Pani tym razem, ale nie żałuję swojego czasu - gratuluję inicjatywy, gratuluję uporu i niesłabnącego zapału, oraz tego, że działa Pani na wyobraźnię nie tylko moją, ale także kilku bliskich mi osób. :)
Będąc w męskiej mniejszości mimo wszystko doświadczyłem ciekawego kobiecego spojrzenia na sprawy międzyludzkie - i jak jedna z przedmówczyń, nie odkrywam tym stwierdzeniem nic nowego - po prostu i zwyczajnie (choć to może za mało żeby wyrazić) jestem zachwycony. Ale za to, że spotkałem się z niecodzienną chwilą - właśnie dzięki teatrowi, dzięki trzem wspaniałym kobietom - za to im dziękuję za pośrednictwem Pani.
Pozdrawiam - Piotrek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek Obrazek Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
pietrek80
 
Posty: 1
Dołączył(a): Wt, 03.07.2007 09:58

Postprzez Krystyna Janda Śr, 04.07.2007 06:53

Dziękuję. Dziękujemy bardzo serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja