:)

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

:)

Postprzez kardolinka Śr, 12.09.2007 15:30

Pani Krysiu,
zdjęcie na ścianie! Mamie pomylił się rozmiar i wyszło większe niż przypuszczałysmy, ale dla mnie to plus :D Zaczęła się szkoła, powoli startują zajecia dodatkowe. Łącznie w tygodniu mam 18,5 godziny dodatkowych zajęć :) Ledwo się wyrabiam, uczę sie do późnego wieczora, i czytam bardzo fajny podręcznik dla aktorów Stephena Booka "Technika improwizacji dla profesjonalnych aktorów filmowych, teatralnych i telewizyjnych". Czytała Pani? Mnie się bardzo spodobała, na dokładkę "Sztuka teatru" Riccoboniego i "Pan Tadeusz" - moja lektura szkolna, która ciężko mi idzie. Mama woła na obiad, a ja nie mam już w ogóle wolnej chwili. Mam do Pani prośbę, proszę od czasu do czasu dać znak zycia na stronie. Strasznie smutno mi po szkole, kiedy sprawdzam czy Pani coś nowego napisała. Proszę... chociaż zwykle słowo : Jestem...albo Miłego dnia. Nic więcej, a na twarzach czytajcych stronę pojawi się uśmiech. Przytulam do serca i życzę dużo siły.
Karolcia
Avatar użytkownika
kardolinka
 
Posty: 235
Dołączył(a): Pn, 23.04.2007 14:23
Lokalizacja: z

Postprzez Krystyna Janda Cz, 13.09.2007 02:42

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja