Badania...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Badania...

Postprzez Robert Stolarczyk Pn, 29.10.2007 14:15

Dzień dobry,
Kiedyś słyszałem, jak jeden z artystów Piwnicy pod Baranami powiedział, że warszawska publicznośc rzadko bije brawo stojąc, a jeżeli już sie to zdarzy, to musi to byc wyjątkowa okazja. Nie wiem czy jest to regułą-być może ludzie czasami wstydza sie podniesc i tyle. Niemniej rzeczywiscie w minioną urodzinową sobotę wydarzyło sie cos nadzwyczajnego w Polonii, a mianowicie kreacja artystyczna Katarzyny Figury w "Badaniach..." była fenomenalna. Poprostu mnie zatkało, mowiac trywialnie. No a owacja na stojąco była tak spontaniczna, jak tylko artysta moze sobie tego zyczyc. Owacja zasluzona! O, rany, nawet, jak o tym teraz pisze, czuję tę ekspresję, jaka biła ze sceny. Moze powinnnismy wybrac sie na te sztuke w innym terminie, bo godz. 11 przed południem nie byla najlepsza na takie emocje...No, ale nie o tym rzecz. Swietna sztuka i wspanialy monolog Katarzyny Figury, dla której jescze raz owacje! I owacje urodzinowe dla Pani za wspanialy Teatr !
kłaniam się
Robert z żoną
Robert Stolarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 15.12.2006 17:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.11.2007 07:28

Dziękujemy bardzo.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron