...po długiej przerwie...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...po długiej przerwie...

Postprzez Ola B. Pt, 02.05.2008 21:21

Dobry Wieczór Pani Krystyno,

Wieki nie pisałam…przepraszam…., dziś postanowiłam się poprawić i podziękować za to, że odzywa się Pani do nas…

29 lutego widziałam Panią na żywo w „Uchu…”... emocje nadal gdzieś są we mnie… bardzo Pani za ten spektakl dziękuję, stałam…biłam brawo… z oczu leciały mi łzy…a serce biło tak mocno, jakby nagle zaczęło bić w poprzek…

…od miesiąca żyję na walizkach…., jesteśmy z Mężem na etapie sprzedawania naszego małego mieszkania i kupowania większego…dużo biegania po różnych urzędach…trochę to męczące, ale warto się pomęczyć by spełnić marzenia…

Planuję niedługo znów wybrać się do Polonii na spotkanie z Panią, jak tylko sprawy mieszkaniowe dobiegną pomyślnie do końca..

Pozdrawiam Panią serdecznie i mocno zaciskam kciuki za remont-wierzę, że będzie dobrze.

- Ola Mezer

P.S….mam szczerą nadzieję, że turkusowe kolczyki sprawiły Pani choć odrobinę przyjemności …
Avatar użytkownika
Ola B.
 
Posty: 1816
Dołączył(a): N, 27.02.2005 19:43
Lokalizacja: Kutno

Postprzez Krystyna Janda So, 03.05.2008 13:15

O tak, kolczyki sobie czekają na swoją kolej. Życzę mieszkania w którym będziecie państwo szczęśliwi.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron