Teraz ja

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Teraz ja

Postprzez GrejSowa So, 31.05.2008 12:34

Droga Pani Krystyno

Teraz ja, mama Miśka. Mieliśmy wczoraj, dzięki Pani cudowny wieczór. To był taki mój prezent na Dzień Dziecka, a dla mnie – czwarte już spotkanie z Shirley. Wszystkie bardzo ważne, ale to – ważne inaczej, bo w ważnym dla mnie momencie zycia.. Mogę nawet powiedzieć, że na jego zakręcie, ale od razu wyjaśniam, że z chłopem ten zakręt nie ma nic wspólnego ;-) Przeciwko chłopom nic nie mam, niech sobie żyją!

Pani Krystyno, dziękuję, że Pani jest, dziękuję za Polonię - to fantastyczne miejsce! Po powrocie do domu zapytałam Miśka jak się czuje. A on na to: „Mama, Ty pamiętasz odcinek „Danie świąteczne”? Tam jest taka scena u fryzjera, w której Pani Marysia mówi do Pani Krystyny, wskazując na uwijającego się przy klientce fryzjera, że on to jest taki świetny, że przychodzi do niego NIKT, a wychodzi KTOŚ. No, to ja się tak właśnie czuję.” Wzruszyłam się, kurczę…No, widzi Pani, Pani Krystyno? Łączy Pani pokolenia, zachowując jednocześnie piękno, młodość i świeżość! Jak Pani to robi – nie wiem, ale wiem, że na to stać tylko najlepszych!

Wszystkiego dobrego, jak nawięcej ekscytujących chwil, marzeń, pomysłów!!!

Małgorzata Matuszak z Warszawy
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda N, 01.06.2008 07:27

Oj pani Małgorzato! Bardzo dziękuję. A serial MĘSKIE- ŻEŃSKIE wspominam z wielką przyjemnością i sentymentem. Pozdrawiam i Panią I Miśka.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja