az mi sie zagotowalo w srodku!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

az mi sie zagotowalo w srodku!!!

Postprzez jofracy Pt, 22.08.2008 21:07

pan Skurski ktorego do tej pory uwazalam za madrego czlowieka pojechal po woodstoku na poziomie TV Trwam!! ciekawe czy tam byl i ktos go pytal gdzie jest jego namiot ?? takie opowiadanie o festiwalu, o ktorym sama Kasia Nosowska, KTORA TAM BYLA mowila, ze z pelnym spokojem wysle tam swoje dziecko za kilka lat jest bezpodstawne. Moze warto swoje opinie opierac na doswiadczeniach, a nie na plotkach rozsiewanych przez dziwnych ludzi z dziwnej stacji, ktora obraza mniejszosci i nie powinna byc ogolnie dostepna w panstwie, w ktorym podobno panuje demokracja i rownouprawnienie. nie dla kazdego "czystosc" oznacza czekanie z seksem do slubu, ale na przyklad pojscie do lozka z osoba, ktora sie kocha, jako wyraz tej milosci. nie wiem czy takie super jest robienie czegos wbrew nauce kosciola a nastepnie bieganie do spowiedzi, by zaraz zrobic to samo. to chyba jest hipokryzja. i moze o HIPOKRYZJI powinien nastepny felieton przygotowac pan Skurski. kiedys dla mnie Pan Skurski.
Ostatnio edytowano N, 24.08.2008 08:43 przez jofracy, łącznie edytowano 1 raz
jofracy
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pt, 22.08.2008 20:59

Postprzez Krystyna Janda So, 23.08.2008 18:40

przekazałam korespondencje do p. Skurskiego
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron