roizmowy z dziećmi

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

roizmowy z dziećmi

Postprzez anna3413 Wt, 30.12.2008 22:49

Witam serdecznie Pani Krystyno,
właśnie skończyłam czytać "Rozmowy ....." i czuje sie tak fantastycznie zrelaksowana po niej. Dawno sie tak nie uśmiałam i "domagam" sie kolejnych rozmów-i proszę namówić syna , bo dyskusje z Nim były rewelacyjne. To fantastyczny ,mądry chłopak. Jak ja Pani zazdroszczę tej wiedzy, mnie chyba nigdy nie uda się tak porozmawiać z moim synem- ma dopiero 4 lata, a juz sie boje.Ale tak jak Pani kocham go nad życie i chciałabym ,aby darzył mnie takim szacunkiem jak syn Panią. Ale książak ta pokazuje,że i u was w domu jest "normalnie"-czasami i ostra wymiana zdań.To powoduje,że jesteśmy sobie bliżsi, że mamy te same problemy.
Pani Krystyno-błagam niech Pani rozmawia dalej-już czekam na następną książkę. Ta zdecydowanie za krótka!!!!!!!

Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego w Nowym Roku dla Pani i rodziny.
Szczególne pozdrowienia dla Jędrka-niech się nie zmienia.
Pozytywniej patrząca na świat dzięki Pani
Anna z Gdańska
anna3413
 
Posty: 1
Dołączył(a): Pn, 29.12.2008 18:08

Re: roizmowy z dziećmi

Postprzez Krystyna Janda Cz, 01.01.2009 11:05

Pani Anno, serdeczności i najlepsze życzenia dla Pani i Synka . Rozmawiam , rozmawiam , teraz na szczęście coraz częściej zwyczajnie rozmawiamy , długo i poważnie i nie do felietonu. Najlepsze życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja