Dzwiekowa wersja ksiazki

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Dzwiekowa wersja ksiazki

Postprzez Simmor So, 17.01.2009 16:03

Witam,

Pani Krystyno, dzisiaj otrzymalam przesylke z Pani ksiazka "Moje rozmowy z dziecmi". Bardzo mnie wzruszyla ale i rozbawila. Przypomniala mi jak wygladaly moje rozmowy z synem. Mieszkam od prawie 20 lat poza granicami Polski i zawsze z wielka przyjemnoscia kupujemy polskie wydawnictwa. Ja w Szwecji pracuje w gazecie dla ludzi niewidzacych. Ta praca pozwolila mi na wejscie w swiat, ktorego wczesniej nie znalam i przyznam sie szczerze nie do konca rozumialam. Stad moja niesmiala propozycja aby Pani ksiazki byly rowniez dostepne w formie dzwiekowej np mp3, ktora to po zakupieniu w teatralnym sklepie mozna by zaladowac na swoj komputer. Prosze sobie wyobrazic jako to frajda jechac np. na wakacje i moc "czytac" Pani ksiazki w samochodzie.

Serdecznie pozdrawiam, zycze powodzenia w zyciu prywatnym i zawodowym i mam nadzieje, ze uda sie kiedys namowic Teatr Polonia do wystepow w Szwecji.

serdecznie pozdrawiam
Maria Follmann
Simmor
 
Posty: 1
Dołączył(a): So, 17.01.2009 15:51

Re: Dzwiekowa wersja ksiazki

Postprzez Krystyna Janda Śr, 21.01.2009 12:14

Bardzo dziękuje. Pozdrawiam. Co do dźwiękowego wydania " Rozmów z dziećmi" kto by to miał przeczytać? Ja? Nie podejmuję się. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron