Konkurs...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Konkurs...

Postprzez hoczyk Cz, 12.03.2009 21:46

Droga pani Krysiu!!!
To znowu ja:) Mam tym razem mniejszy problem, ale zwracam sie z nim do Pani... Mianowicie niedługo będzie pierwszy etap konkursu recytatorskiego "pieknie być człowiekiem"... Biorę w nim udział i myślę nad doborem repertuaru z poezji... Mam wielką prośbę... Jaka jest Pani propozycja? Może mi pani pomóc? myślę, ze chciałbym powiedzieć cos, co wzruszyłoby ludzi, albo rozśmieszyło ich... Rok temu z powodzeniem recytowałem "lilie" mickiewicza. Przeszedłem do etapu rejonowego, ale tam nie udało mi się, gdyż miałem dwa dni na opanowanie prozy... W tym roku mam o wiele większe aspiracje, więc szukam "natchnienia" gdzieś dalej... Proszę o pomoc i jeszcze raz dziękuję za ostatnią poradę! Mateusz "Hoczyk"
hoczyk
 
Posty: 6
Dołączył(a): Cz, 05.03.2009 21:04

Re: Konkurs...

Postprzez Krystyna Janda So, 14.03.2009 09:22

Jeszcze i to ? Prosze wybrać samemu, mnie tym nie obciążać. Na Litość Boską... wiersz mówiony od siebie po własnym wyborze brzmi prawdziwej , goręcej, lepiej...wybór osobisty i własne upodobania też maja znaczenie, powiedziałabym kapitalne...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja