Karolina Neuber ?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Karolina Neuber ?

Postprzez banalna So, 14.03.2009 00:03

Imieniny - dzień radosny, pełen kwiatów, zapach wiosny. Wszyscy złożyć chcą życzenia: zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech dla Pani słońce zawsze świeci i niech czas radośnie leci. Niech odejdą smutki, złości i powróci czas radości. Te życzenia, choć z daleka płyną jak błękitna rzeka i choć skromnie ułożone, są dla Pani przeznaczone.

P.S.
Dziękuję za odpowiedź. Napisałam kiedyś do Pani, że czuję wewnętrzną pustkę i takie tam inne.Aktualnie mam się już lepiej, hehe :D
Miło, że stworzyła Pani dla nas to forum. Fajnie, że jest ktoś kto myśli o swoich wielbicielach, wszystko czyta i odpowiada. To wyjątkowe. A tak właśnie się czujemy gdy czytamy co Pani do nas tym razem napisała. W jednym z wywiadów powiedziała Pani, że nie lubi bezpodstawnych pochwał. Ja jednak tutaj widzę podstawę i to z potężnymi fundamentami.
A ja wczoraj byłam na tym Konkursie o Teatrze.Wyniki dopiero w kwietniu. Zdałam sobie teraz sprawę, że będzie mi brakować tego teatru i wszystkiego/wszystkich z tym związanych tj. Calderona, Lessinga, Moliera, Szekspira, Monteverdiego. Wciągnęło mnie po prostu.
A! Czytając "Historię Teatru" skojarzyła mi się Pani z niemiecką aktorką Karoliną Neuber-zdolna,ambitna, impulsywna, mająca własne zdanie i ... z klasą!
I znowu Panią chwalę ! Ale.....no...no ja lubię Pani lukrować skoro się należy . . .
Pozdrawiam !
Załączniki
3498.jpg
Dla Pani!
Prawdziwy artysta nie posiada dumy.Widzi on,że sztuka nie ma granic,czuje, jak bardzo daleki jest od swego celu i podczas gdy inni podziwiają go,on sam boleje nad tym,że nie dotarł jeszcze do tego punktu,który ukazuje mu się w oddali,jak światło słońca.
Avatar użytkownika
banalna
 
Posty: 29
Dołączył(a): Pt, 27.02.2009 22:08
Lokalizacja: Skąd? Z nienacka...

Re: Karolina Neuber ?

Postprzez Krystyna Janda So, 14.03.2009 09:45

Zastanowiła mnie definicja teatru pod Pani postem. Zastanawiam się ...nijak się to ma do nowego teatru, nijak...czy to źle czy dobrze? Nie wiem. Dziękuję za życzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja