dziennik

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

dziennik

Postprzez Nadia_ Cz, 28.05.2009 09:11

Moja Ulubiona Pani Krysiu,

dziękuję za dzisiejsze przemyślenia w Dzienniku, takie bardzo w Pani stylu - spontaniczne i przezabawne. Poprawiła mi Pani humor i chociaż czeka mnie ciężki dzień, wiem, że będzie dobry - za Pani sprawą.

Cieszę się, że tak świetnie potrafi Pani dobierać ludzi do współpracy, że pracuje Pani z aktorami, którzy rozumieją, że Pani także jest tylko człowiekiem i może Pani być zdenerwowana, zmęczona, mieć gorszy dzień. Dobrze, że aktorzy reagują śmiechem, zamiast się buntować czy obrażać. A proszę powiedzieć, na jakim etapie są próby do "Bagdad Cafe"?

Uśmiałam się, czytając o nagraniu. Właśnie za tę niekonwencjonalność, nieprzewidywalność i bezpośredniość tak bardzo Panią cenię. :) Zresztą ja Pani zdenerwowanie rozumiem i zgadzam się, mnie też czasem drażni postawa niektórych dziennikarzy, przekonanych, że odbiorcy ich materiałów to wielka, szara masa, której trzeba wszystko literalnie wyłożyć, bo inaczej nie pojmie...
W każdym razie to dobrze, że namawia Pani do głosowania, to bardzo ważne. Niektórzy ludzie ciągle narzekają na to co, co się wokół nich dzieje, a gdy mają szanse zmiany tej sytuacji, gdy mogą mieć wpływ, decydować - nie idą do wyborów. Ja pójdę na pewno, to będą moje pierwsze wybory...

"Ruszcie tyłek i żyjcie sobie jak najszczęśliwiej" - chyba uczynię to zdanie moim życiowym mottem. :)

Pozdrawiam Panią najcieplej,
Nadia
Nadia_
 
Posty: 68
Dołączył(a): Pt, 10.08.2007 10:42
Lokalizacja: Kraków/Bydgoszcz

Re: dziennik

Postprzez Krystyna Janda Cz, 28.05.2009 17:10

Bagdad cafe...rozpisujemy chóry, ustawiamy sytuacje...zagmatwane to ale idziemy powoli do przodu...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja