Przywiązanie..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przywiązanie..

Postprzez marysias16 N, 21.06.2009 21:25

W czwartek oficjalnie skończyłam gimnazjum..nareszcie wakacje a ja zamiast cieszyć się z Tego to w szkole bylam jeszcze i w piątek a teraz jeszcze i w poniedziałek będe musiała tam przyjść ..ja sie chyna rozstać ze szkołą nie mogę..:) Zbliża się nie ubłaganie termin wyjazdu z Polski..szkoda że to nie będą takie zwyczajne wakacje..4 letnie poza granicami kraju..zaczyna mnie to przerazać..A więc ten ostatni miesiąc mojego pobytu w Polsce musze jakoś wyczerpać do ostatniego dnia...Lipiec i "Sczęsliwe dni" na ktore moja mama nie może się doczekać..ten miesiąc muszę przezyć bez stresowo..
"Tak łatwo jest się do czegos/kogoś przywiązać..to wcale nie jest sztuka,sztuką i wielką ludzką umiejętnością jest odejść zakończyć pewien rozdział w swoim życiu z tą niesamowitą godnością.." pamiętam ,że gdzieś te słowa przeczytałam a potem je odrazu sobie zapisalam..pasują mi do tego co ostatnio mam w glowie..
Serdecznie Pozdrawiam i życzę milych Wakacjii choć wiem że w Pani przypadku będą bardzo zapracowane :)
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: Przywiązanie..

Postprzez Krystyna Janda Pn, 22.06.2009 07:08

Dobrych, inspirujących wakacji.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja