............. /Margines.........

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Rfechner Pt, 10.07.2009 11:44

Agnis ,dziekuje ! Dobrze ze list w Korespondencji .! Pozdrawiam wszystkich Jasminowcow czesciowo tez nim sie czuje ! :D :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez JagodaP Pt, 10.07.2009 12:10

KOCHANI JAŚMINOWCY !!!

Przycichłam ostatnio bo próbuję pozbierać i utrwalić w pamięci te wszystkie chwile, wrażenia i myśli po moim spotkaniu z Wami. Naprawdę jestem Wam wszystkim bardzo wdzięczna, że przygarnęliście mnie
do siebie i mialam to szczęście przebywać z Wami i przeżyć tyle cudownych chwil. Nawet sobie nie wyobrażałam jak wspanialymi ludźmi jesteście. Tyle serdeczności, bezinteresewności i radości w Was, że starczyło jej też i dla mnie debiutantki. To serdeczne i niespodziewane powitanie pod moim blokiem z transparentem i napitkiem tak mnie zaskoczyło, że nie zważając na tak ciężko zapracowaną 17-letnią reputację ... jednym przechyleniem chyba ją zburzyłam,
( jakoś dziwnie sąsiedzi przestali mi się kłaniać :D )

Niestety, moje póżniejsze fau pas ciążyło fatalnie nade mną ale naprawdę starałam się je naprawić jak
zostałam uświadomiona jaka wartość przedstawia ta BEZCENNA TKANINA i jeszcze teraz kajam się i chylę czoło. PLACUNIO .. wiem, wiem , że pewnych rzeczy się nie wybacza ... ale ... miej litość i wymaż to ze swojej pamięci .

Jakie cudowne spotkanie, z Panem Stefanem i Twoje nawoływania ..."róbcie, róbcie, zdjęcia " ...
i te łąki z makami, chabrami i rumiankami , a my zanurzone po pas zrywałyśmy te śliczności , a niektóre nawet swoje białe spodnie przefarbowały na ... zielono, żeby pasowały do PLACUNIOWA i żeby zgarnąć nagrodę za przebranie.

Potem PLACUNIOWO i ogromne zaskoczenie, że coś takiego stworzyliście i że dzielicie się z nami, ... ze mną nowicjuszką, że dopuszczacie innych do cudownej enklawy, w której są i bociany i ryby i żaby i nenufary i wiesiołki i mięta, z której właśnie parzę sobie herbatkę i myślę o Was.

Z wielkim przejęciem podjęłam się roli podkuchennej, świstaka i kubeczkowej i ... mam nadzieję, że sprostałam powierzonym mi zadaniom.
Ściano Kochana , dziękuję Ci , że dałaś mi rolę do zagrania, był to mój całkowity debiut bo nigdy jeszcze nie widziałam SV ani Ciebie w tej roli więc zabawa była przednia.

No i jeszcze ALEJA MARZEŃ cudowne, magiczne miejsce ... i ten kamyk zielony, któy ściskam w ręku. Ten czar i magia pozostaną we mnie na długo.
Wieczorem ognisko i serce ze światełek ułożone dla wszyskich i z myślą o nieobecnych.
Chwile nie do opisania słowami , naprawdę. Byłam i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co przeżyłam.
I jeszcze jedno, to układanie piosenek dla ludzi dzwoniących z całego świata bo i Polska i Niemcy i Floryda i daleka Australia i każdemu jakaś zwrotka, dwie i nasza ogromna radość z kolejnego telefonu.

Póżniej, nocno-poranna kąpiel przy kumkaniu żab i świergocie budzących sie ptaków, to miód dla duszy i ogromne emocje. Stałam cichutko na mosteczku, a moją duszę szarpały nieznane mi do tej pory uczucia.
Powrót do PLACUNIOWA i przygotowania do spania ... chociaż właśnie świtało i już się zaczynał kolejny ostatni dzień naszego pobytu z Wami. Bociany nad nami krążyły i dawały znak, że to one tutaj mieszkają, a my jesteśmy tylko gościnnie. Chmurki cudownie się układały i malowały przepiękne obrazy na niebie, a mnie niestety zaczęły dręczyć myśli, ... że już niebawem będziemy musieli się rozstać.

Kiedy więc GOSPODYNI spotkania skierowała mnie i natę pod jaśmin i kiedy ogłoszono, że obie
zostałyśmy przyjęte do Waszego grona JAŚMINOWCÓW to wierzcie mi, że targały mną ogromne uczucia ... chciałam zostać , ... byłam szczęśliwa i pełna radości.

Kochani -- PLACUNIO i M. !!

DZIĘKUJĘ WAM BARDZO, ŻE STWORZYLIŚCIE TAKIE MIEJSCE NA ZIEMI, ŻE UDOSTĘPNIACIE JE DLA INNYCH I ŻE POTRAFICIE SIĘ TYM WSZYSTKIM DZIELIĆ !!!
MACIE PIĘKNE DUSZE... A TO JEST OGROMNY DAR , - NIE WSZYSTKIM DANY!!!


Mam nadzieję, że uda mi się uczestniczyć w kolejnych NOCACH CZERWCOWYCH jeśli jeszcze kiedyś będziecie je organizować.
Na pewno nie ujęłąm tego wszystkiego co mi się w myślach układa ale chociaż tyle chciałam powiedzieć.

I tak na koniec tradycyjnie dodam - DZIĘKUJĘ za WYPOWIEDŹ !!
Ostatnio edytowano Pt, 10.07.2009 14:59 przez JagodaP, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
JagodaP
 
Posty: 498
Dołączył(a): N, 26.08.2007 17:13
Lokalizacja: Olsztyn

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Ita. Pt, 10.07.2009 12:57

Ufff...udalo mi sie zalogowac !

Dziekuje wszystkim uczestnikom IV Spotkania za zdjecia i relacje.

Sa piekne, kolorowe i pachnace jasminem...

Dziekuje tez, ze moglam byc z Wami i slyszec Wasz spiew i granie w Noc Jasminowa !
Avatar użytkownika
Ita.
 
Posty: 839
Dołączył(a): Śr, 05.07.2006 10:49
Lokalizacja: Poznan

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Furia Pt, 10.07.2009 13:17

Drużyno Jaśminowców!
Dziękuję za wypowiedzi i piękne wzruszające opisy Waszych wrażeń z pobytu w Placuniowie.
Avatar użytkownika
Furia
 
Posty: 293
Dołączył(a): Wt, 17.10.2006 17:30

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Rfechner Pt, 10.07.2009 13:36

Jagodo ,ze wzruszenia odebralo mi glos ....widzicie Placunie costa narobily ? Teraz sie od nas nie opedzicie ! :D Rowniez dziekuje za wszystkie relacje slowne , zdjeciowe .Czy ja juz Wam mowilam KOCHANI JASMINIoWCY ze bez Was nie ma zycia .......ile spraw i historii przetrwalam tylko dzieki Wam .....Dzieki Pani KJ ze stworzyla te stronke i dzieki temu moglam WAS poznac :D :D :D :D :D :D :D :D
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Agniś Pt, 10.07.2009 13:58

Placuniu, to chyba jest nadzieja - jak myślisz ??


http://krystynajanda.net/forum/viewtopic.php?f=11&t=81886
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez MarysiaB Pt, 10.07.2009 14:48

Ech, zeby chociaz raz byc podswistakiem albo podkubeczkowa...
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez GrejSowa Pt, 10.07.2009 14:51

No, Ty kochana, to byś się najlepiej sprawdziła jako podlodówkowa :)

Pozdrawiam całe Jaśminowe wariatkowo!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez MarysiaB Pt, 10.07.2009 14:53

Ta jest, Grejsowa! :D
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez cernunnos Pt, 10.07.2009 14:54

A ja zazdroszczę wszystkim obecnym :)
cernunnos
 
Posty: 18
Dołączył(a): Wt, 07.07.2009 15:25

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez kinia0406 Pt, 10.07.2009 14:57

JagodaP napisał(a):a niektóre nawet swoje białe spodnie przefarbowały na ... zielono, żeby pasowały do PLACUNIOWA i żeby zgarnąć nagrodę za przebranie

dodam, że spodnie /moje najulubieńsze zresztą/ zostały trwale przefarbowane i chociaż nagrody za przebranie zgarnąć się nie udało, to na przyszły rok jak znalazł :lol:
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Agniś Pt, 10.07.2009 21:37

Marysiu,

Masz zaklepane miejsce jako podkuchenna, nadkuchenna, nadlodówkowa :)
Wstawię się za Ciebie u Placunia - ma się te chody :)

Jagódka - pięknie napisałaś!
A jak Tam sąsiedzi - jesteś już Przewodniczącą Komitetu Blokowego ??

U mnie pada ... a ja siedzę tutaj , oglądam zdjęcia i czytam relacje z poprzednich Nocy Czerwcowych ... ależ to kawal historii ... szkoda tylko , e nie przetrwał pierwszy Margines ... szkoda ...
Agniś
 
Posty: 5773
Dołączył(a): Cz, 21.04.2005 09:15
Lokalizacja: Wrocek

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez nata Pt, 10.07.2009 22:07

Muszę przyznać, że jestem teraz "w kropce". I Agniś i Jagoda napisały właściwie wszystko.
Pod wszystkimi zachwytami podpisuję się dwoma rękami (rękoma ?). Było naprawdę cudownie.
Przez te 3 dni wyłączyłam się zupełnie z rzeczywistości. zapomniałam o problemach, kłopotach. Te dni to był dla mnie "lek na całe zło".
Bardzo , bardzo Wam Placunie dziękuję za Wasze WIELKIE SERCE, gościnnośc, pomysłowość, za to że Wam się po prostu CHCE!!! to wszystko organizować. Dziękuję, że zostaliście moimi przyjaciółmi... :D
W życiu nie miałam tylu życzliwych ludzi wokół siebie, w życiu i dziękuję za wypowiedz :lol:
nata
 
Posty: 488
Dołączył(a): Śr, 11.05.2005 22:11
Lokalizacja: z Poznania

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Marysia Pt, 10.07.2009 22:20

Nata, no to dałaś popalić...a cały Kraków, to się nie liczy? Nata!!!! Choć ja też kocham Placuniowo, choc nigdy w nim nie byłam, ale kocham.....
Placunie, czy tez moge się zapisać? Na przyszły rok? Jak Bóg i zdrowie pozwoli, przyjadę....dzisiaj Jagoda zaraziła mnie olsztynskim bluesem....

PS Marysiu z torbą, czyli Knagurzyco, czy mogę się załapać, jako pomoc podkuchennej? No dobra, jako świstak tez się nadam....
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez kinia0406 Pt, 10.07.2009 23:03

ale żeby była jasność - ja funkcji świstaka nie oddam, w życiu! :D
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Marysia Pt, 10.07.2009 23:21

Kinia, a co Ty taka zaborcza jesteś? Świstaki przeciez nieraz nie daja rady same.....
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez kinia0406 Pt, 10.07.2009 23:26

no dobrze, dobrze, ostatniego ziemniaka Ci oddam :lol:
kinia0406
 
Posty: 12698
Dołączył(a): So, 07.05.2005 19:15

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez placunio Pt, 10.07.2009 23:33

a co tu tak ludnie? :D
słowiki spać nie dają...?
bo mnie to zdjęcia...

Kiniu - prośba, wklej biegusiem "Song o ciszy" Cz T,
a ja w tym czasie cos skrobnę
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez Marysia Pt, 10.07.2009 23:36

Placunio, bedą zdjęcia? To z makami cudne!!!!!
Kinia, ja tam mogę robić wszystko. Nawet za krówkę Milka. Albo łaciatą...z serca Warmii i Mazur. :lol:
Avatar użytkownika
Marysia
 
Posty: 3169
Dołączył(a): Pn, 28.02.2005 12:17
Lokalizacja: Gliwice

Re: IV NOC CZERWCOWA JAŚMINOWA-ale SZUM ale TŁUM, a wariatka ...

Postprzez placunio Pt, 10.07.2009 23:41

dwa razy pisałam post, i dwa razy nie doleciał :D
brrrrrrrrrrrrrrrr
duchy, albo inne czary - a'kysz!
trzecie zara podejście, maki tez będą :D
Avatar użytkownika
placunio
 
Posty: 2778
Dołączył(a): Wt, 31.10.2006 11:42
Lokalizacja: ...z Alei Marzeń...

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne