mało, mało, za mało

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

mało, mało, za mało

Postprzez Beth Cz, 09.07.2009 14:49

Uważam, że ogólnie w naszej telewizji jest stanowczo za mało po pierwsze kulturalnej rozrywki, czyli teatru, poezji śpiewanej, operetki itp, można by długo pisać. Też za mało jest Pani, naprawdę brakuje mi czasem filmów, sztuk teatralnych z aktorami - ikonami polskiegokina i polskiej sceny. Mnóstwo seriali dla gospodyń domowych, które robią wodę z mózgu... Na kanale TVP kultura ciągle jakieś dziwne filmy, owszem stare kino, ale czy na pewno można to nazwać kulturą? Bo - przeprowadzą kilka rozmów, pan Sthur miał rację w jednym z wywiadów: "społeczeństwo głupieje, brak mu dobrej lektury, nie czytają poezji, nie chodzą do teatru a co dopiero mówić o operze czy filharmonii(...)". życie pracą i mrzonkami nie ma sensu, bo gdzie jest cel w takim życiu? Co z tego, że 3/4 Polaków pracuje, skoro praca nie przynosi im żadnej satysfakcji? Nie robią w życiu tego, co by chcieli, bo - rodzice chcieli żeby byli tym czy tamtym. Smutne...
Od kilku lat poszukuje starych płyt grupy "Perfect" jak jeszcze śpiewali z Hołdysem, nie ma, wcięło. Rozmawiałam z Grześkiem Markowskim, pocieszył mnie, ze w planie jest wydanie kolekcji płyt ich grupy od samego początku. Super, tylko ja pytam: Kiedy?

Pozdrawiam
Ju.
"Co jest Twoją pestką?
Miłość
A moją?"
Avatar użytkownika
Beth
 
Posty: 126
Dołączył(a): Wt, 07.07.2009 21:39
Lokalizacja: Otwock

Re: mało, mało, za mało

Postprzez Krystyna Janda Pt, 10.07.2009 13:15

Trzeba sobie szukać , kompletować, mieć swoje. A może to i dobrze? A co do telewizji ...no cóż....nie wierzę już że będzie lepiej.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron