...zahipnotyzowana...

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

...zahipnotyzowana...

Postprzez Magnolia Pt, 10.07.2009 23:57

Dzień / Dobry / Wieczór Kochana Pani Krystyno,

niedawno wróciłam z premiery, mojej pierwszej chyba premiery w Teatrze Polonia ( :!: )
ach co to był za wyjątkowy wieczór!!!

HIPNOZA
I cóż ja mogę napisać, skoro spektakl owiany tajemnicą? może tylko tyle, że niesamowity, że się nie spodziewałam, że aż tak mi się spodoba, że pan reżyser i gospodarz wieczoru wraz ze swoim gościem tak zachwycą mnie i rozbawią do łez...
Przysięgi były boskie :D ale oczywiście na Teatr Polonia i Krystynę Jandę to ja mogę wszystko... :)

Proszę mi tylko powiedzieć jak Pani to robi?, Pani, osoby z którymi Pani współpracuje oraz Ci, którym powierza Pani swoją scenę...jak Państwo to robicie, że ZA KAŻDYM RAZEM JESTEM NIESAMOWICIE ZASKAKIWANA :?: :?: :?:

Niestety wczoraj, jak pisałam, sama sobie popsułam niespodziankę czytając prasę i wiedziałam cóż to za "biała chmura" będzie gościem, ale cały spektakl był dla mnie nie lada zaskoczeniem i to jakim fantastycznym! Ale, ponieważ zamysłem reżysera była niewiadoma w postaci gościa... na pewno przynajmniej jeszcze raz wybiorę się na Hipnozę, by przeżyć tę niespodziankę... jak również, by zobaczyć jak poradzi sobie inny aktor... :wink:

Czuje się jak zahipnotyzowana... i tak szczęśliwa:
Obrazek
po premierze HIPNOZY

Ps.1. Dziękuję za miłe powitanie... :wink: ,
Ps.2. W dzienniku coś się datowo nie zgadza... pod datą 9 LIPCA napisała Pani "dziś premiera"...
Ps.3. Jak się udał koncert na Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach? Mam nadzieję, że wyśmienicie...
Ps. 4. Udanych "Szczęśliwych..." w Gdańsku!
Ps. 5. Wczoraj oglądałam różne archiwalne wyjątkowe Pani zdjęcia, m.in. z Letniej Szkoły Filmowej, w Uherskie Hradiste (2005) i całą noc śniły mi się pawie......

Pozdrawiam najserdeczniej.

Klaudia W.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: ...zahipnotyzowana...

Postprzez Krystyna Janda N, 12.07.2009 09:39

Bardzo się cieszę że Hipnoza się podoba. 30 wieczorów przed nami, mam nadzieję zaskakujących i zabawnych. Ja na Wybrzeżu, a z datami cos rzeczywiście sie kręci. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron