od środy do piątku

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

od środy do piątku

Postprzez Magnolia Śr, 19.05.2010 23:32

Kochana Pani Krystyno,

Witam Panią najserdeczniej w ten środowy wieczór.

Jutro po południu mam w planach figle :wink: , tzn. "Pana Jowialskiego".
Z przyjemnością znów przeniosę się do świata Fredry.
Z jeszcze większą będę śledzić losy Pani Szambelanowej..

Wczoraj obejrzałam, dostępny w internecie, zapis spotkania z Panią w Poznaniu... teraz to naprawdę żal me serce ściska, że mnie tam nie było... Bardzo ciekawe spotkanie. Rzeczywiście dużo lepsze od poprzedniego "Po co żyjemy"..., w którym miałam okazję uczestniczyć. Chociaż jeśli o mnie chodzi,
ja z każdego z Panią spotkania jestem zadowolona. :oops: Tym razem zainteresowało mnie bardzo to,
co Pani mówiła o metodzie Stanisławskiego.. aż potem jakieś sny miałam w tym temacie...

A dziś program o Pani Teatrach TV (ach kiedy te Konfitury!?). Super. Dziękuję za tę opowieść o pracy nad "teatrami tv".

Deszcze, deszcze.. Długo byłam dziś w pracy, a popołudniu bardzo ładne przebłyski słoneczne widziałam za oknem... Przesyłam Pani pogodne zdjęcie:

Obrazek

Ps. Pani Krysiu, bardzo mi przykro z powodu tych kilku mało ciekawych/barwnych listów w korespondencji. To chyba nie miejsce na taką wymianę zdań... i w takiej formie.. Proszę nie przywiązywać do nich zbytniej wagi..

Udanych i cudownych dalszych prób życzę.
Pogodne pozdrowienia i do zobaczenia!

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Czwartek, czyli 20 maja 2010, 00:37

"Pan Jowialski".
Napiszę tylko, że z każdym kolejnym spektaklem jestem zachwycona coraz bardziej. Cudowne figle Fredry. Pani Krysiu, pani Szambelonowa jest WSPA-NIA-ŁA! A te scena, kiedy pan Szambelan ostrzega p.Szambelanową i Janusza, że Ludmir niebezpieczny i że Karpaty blisko.... przeeeee-cudowna!!!

Dziękuję niewymownie za dziś.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Piątek, 21 maja 2010, 23:34

Promocja książki Andrzeja Żurowskiego "MODrzeJEwsKA ShakespeareStar"

Państwa rozmowa była bardzo interesująca. Pana Profesora i Pani Dyrektor (Pani Prezes... tylko..) :wink:
Wiedza godna podziwu.. o tej wspaniałej artystce (takie odniosłam wrażenie).
Książki jestem bardzo ciekawa, gdyż jedyną jaką znam.. to Susan Sontag "W Ameryce".

Przesyłam Pani moją foto-relację z dzisiejszej promocji:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Ps Wydawało mi się, że ode mnie z domu do Instytutu Teatralnego jest całkiem blisko... owszem, ale bliżej/szybciej by było gdyby wywrotka nie dokonała właśnie wywrotki acz w bok tworząc na jezdni niezłą piaskownicę....
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
W niedzielę "Darkroom"... Wówczas zobaczę ten spektakl pierwszy raz na Och-scenie.
Pozdrawiam najserdeczniej,
Klaudia

----------------------------------------------------
Magnoliaplace.tumblr.com
Avatar użytkownika
Magnolia
 
Posty: 3722
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 17:25
Lokalizacja: Mio Destino

Re: od środy do piątku

Postprzez Krystyna Janda So, 22.05.2010 17:27

Bardzo ta książka ciekawa. Dal mnie rzeczywiście wiele rzeczy zupełnie nowych , poprzestawiała mi w głowie na temat Helenki, na temat co prawda głównie liczb i intensywności Jej grania. Pozdrowienia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja