Biała Bluzka, premiera

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Biała Bluzka, premiera

Postprzez Julita89 N, 06.06.2010 22:16

Droga Pani Krystyno,

W piątek obiecałam Pani , że gdy zbiorę myśli i poukładam, to napiszę do Pani. Zebrałam, choć i tak nie do końca i chciałam Pani zostawić te parę słów, moich wrażeń po premierze Białej Bluzki.
Nie miałam możliwości oglądać w Teatrze pierwszej wersji tego spektaklu. Widział go za to w Krakowie, w Teatrze Ludowym mój tato, który się wtedy Panią zachwycał :)
(to geny czy co innego?? :wink: )
A teraz Białą bluzkę zobaczyłam wreszcie i ja, ten wielki powrót, o którym informacja sprawiła mi taką niesamowitą radość.
Byłam gotowa, na to, że będzie wzruszająco, emocjonalnie, wstrząsająco, że rzuci mnie Pani na kolana. Nie spodziewałam się tylko, że te uczucia będą o wiele mocniejsze niż przypuszczałam...
Pani była niesamowita. Byłam tak bardzo poruszona po zakończeniu... i nadal ten spektakl jest we mnie, Pani słowa które padały ze sceny, emocje jaki Pani we mnie wywołała...
Patrząc na Panią w trakcie faktycznie zobaczyłam jak wiele satysfakcji dał Pani powrót do Białej bluzki.
Jestem pod wielkim wrażeniem pracy jaki włożyła Pani i Pani Magda w zrealizowanie tego spektaklu.
Bardzo wzruszył mnie moment gdy śpiewała Pani Pijmy wino za kolegów, które zbiegło się z wyświetlanymi na ekranach materiałami.
Chciałam też pogratulować Pani synowi - Adamowi. Widać ze ma rękę Ojca...
Bardzo miło jest obserwować wspólną pracę Mamy i Syna. (Podobnie mam gdy patrzę na wspólną pracę Pani z Panią Marysią.)
Pani Krystyno raz jeszcze dziękuję pięknie za to co przeżyłam w ten piątkowy wieczór. Nie będzie to na pewno moja ostatnia Biała Bluzka. Dziękuję za lekcję bolesnej i pięknej historii, za Pani serce, emocje i entuzjazm włożone w ten spektakl, za to, jak znów odmieniona wyszłam z Pani Teatru... za Pani sympatię, za to że jak tu Pani napisała, chce się Pani jak cholera, za wszystko...
kłaniam się nisko

Obrazek

Julita
Sztuka jest zwierciadłem rzeczywistości, ale można je ustawiać pod różnymi kątami.
Avatar użytkownika
Julita89
 
Posty: 3739
Dołączył(a): Pt, 17.10.2008 23:57

Re: Biała Bluzka, premiera

Postprzez Krystyna Janda Pn, 07.06.2010 11:58

Serdeczności wysyłam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja



cron