9 czerwca BB

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

9 czerwca BB

Postprzez marysias16 Śr, 09.06.2010 22:54

Kriss ,
1.muszę wykupić kolejny bilet na BB :lol:
2. pójść na Grójecką 65 i przeżyć kolejne wspaniałe 2 godziny.
Nie jestem w stanie opisać Pani jak bardzo podobała mi się Biała Bluzka. Siedzę przed komputerem podekscytowana a jednocześnie z przedziwnym uczuciem w sercu. Zostało mi 6 godzin snu a ja nie mam ochoty się kłaść. Nawet nie wiem jak dokładnie przelać mam do komputera to co mi się kłebi w głowie. Mama trochę opowiadała mi o BB z przed lat , próbowała mi objaśnić czego mam się spodziewac i żebym nie poszła zielona na ten właśnie spektakl. Okazało się że to też pomogło. Zrozumiałam, chciałam zrozumieć. Dzięki Pani się udało. Teksty Agnieszki Osieckiej od dłuższego czasu towarzyszą mi w prawie każdej chwili, prawie każdy tekst znam dokładnie , na pamięć . Historia Elżbiety zakochanej w Andrzeju sprawiła że nie moge przestać teraz o tym myśleć. To było najlpesze przeżycie jakie doznałam od długiego bardzo długiego czasu. Ja się nie boję , mnie rozpiera energia bo chciałabym jeszcze raz usłyszeć Pani głos.
P.S Jest cudowny , silny ! Tyle śpiewania a nie słychać zmęczenia , które napewno temu towarzyszy ! Zazdroszczę ! Gratuluję ! I uwielbiam ! Pod koniec zaczęłam zastanawiac się która piosenka podobała mi się najbardziej , która sprawiła że nie mogę o niej zapomnieć. Nie wybrałam , nie mogłam , wszystkie były cudowne aczkolwiek ''Pijmy wino '' i końcowe "Orszaki,dworaki'' szacun kochana Pani Krysiu ! Wielki ogromny jak z warszawy do krakowa i jeszcze do Gdańska !
Bardzo Bardzo Bardzo Miłego Dnia :)
Marysia .
marysias16
 
Posty: 122
Dołączył(a): Wt, 05.05.2009 20:11

Re: 9 czerwca BB

Postprzez Krystyna Janda N, 13.06.2010 12:29

Dziękuje i Marysiu trzeba spać więcej bo się przyzwyczaisz...
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja