tylko kurz pozostanie?

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

tylko kurz pozostanie?

Postprzez helen Wt, 22.06.2010 21:47

Pani Krysiu,

Przeczytałam wywiad w Vivie!lub Gali, tam gdzie wspominała Pani, że tylko kurz pozostanie, że nie pamięta się już Aleksandy Śląskiej i Zofii Morozowskiej i nawet zapomina się już Z.Zapasiewicza. Ale zapewniam Panią, że to nieprawda.
Na szczęście, jest wiele osób, ze mną na czele, które doskonale pamiętają te fantastyczne postaci, cudownych artystów. Byłam małą dziewczynką, kiedy oglądałam w Ateneum Aleksandrę Śląską. Była piękna, grała majestatycznie, inaczej niż dzisiaj. Sądzę, że wiele osób pamięta ją i jej wielkie role i cieszy się, że może wrócić do tych chwil, do tych wspomnień, bo budzą one dobre emocje.
Przyznam, że byłam zaskoczona Pani wypowiedzią dotyczącą sytuacji finansowej obu teatrów. Trzeba być dobrym managerem, jak sądzę, żeby prowadzić taki biznes w takich czasach.
Może warto dywersyfikować działalność?
Pozdrawiam serdecznie,
Helen
helen
 
Posty: 12
Dołączył(a): Cz, 30.04.2009 21:35

Re: tylko kurz pozostanie?

Postprzez Krystyna Janda Śr, 23.06.2010 09:35

Cieszę się że Pani pamięta.
Dywersyfikacja - wprowadzenie nowych, dotychczas niewytwarzanych wyrobów (usług), realizowanych z wykorzystaniem dotychczasowych lub odmiennych technologii, zaspokajających inne potrzeby niż wyroby (usługi) obecne. Zawiadamiam Panią że teatr to codzienna dywersyfikacja...
Ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja