Adaptacja sceniczna

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Adaptacja sceniczna

Postprzez formic So, 19.03.2011 20:13

Witam. Jestem agentem literackim. Pracuję nad kilkoma projektami odnośnie wydania książek mojej klientki. Kilka dni temu w jednym z wydawnictw zapadła pozytywna decyzja dotycząca przedstawionej propozycji wydawniczej. Książka zostanie wydana. Będzie to druga wydana książka autorki, którą mam przyjemność reprezentować. Mam jednak kolejną pozycję, którą wysłałam do kilku wydawnictw. Chciałabym przedstawić ją również jako propozycję adaptacji scenicznej. Książka mogła by stanowić podstawę doskonałego spektaklu tragikomicznego. Czy Teatr Polonia przyjmuje takie propozycje i je analizuje ?
formic
 
Posty: 6
Dołączył(a): So, 19.03.2011 19:49

Re: Adaptacja sceniczna

Postprzez Krystyna Janda Pn, 21.03.2011 07:41

Tak, ja staram się czytać wszystkie proponowane teksty. I odpowiadam na pytania dotyczące teatru, ewentualnej realizacji czy przydatności dla nas. Proszę tekst przysłać e-mailem na adres teatru z zaznaczeniem ze to dla mnie korespondencja. Ponieważ piszę to jakby publicznie, więc do wiadomości innych, zaznaczam że nie oceniam i nie recenzuję tekstów, opowiadań, poezji tak w ogóle, bo takich próśb jest dużo. i
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja