Garść różnych małych zachwytów.

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Garść różnych małych zachwytów.

Postprzez Dokuro Śr, 23.03.2011 23:39

Droga Pani Krystyno!

Telewizja Polska momentami przywracała mi ostatnio wiarę w siebie. Oglądałam "Rosyjskie Konfitury" (po raz pierwszy - i zdecydowanie chcę więcej) i "Zazdrość" (nie po raz pierwszy - ale znajomość treści ani trochę nie odbiera przyjemności z podziwiania Pani na ekranie). Spędziłam też pół nocy, czytając notatki z ostatnich dwóch miesięcy w Pani internetowym dzienniku oraz przeglądając repertuar teatru - co zaowocowało odkryciem, że w maju "Weekend z R." i znów można Panią zobaczyć na Śląsku :) Nie mogę się doczekać.
Zaciekawiły mnie Pani przygotowania do roli Marii Skłodowskiej- Curie. To niezwykła postać i chciałabym zapytać, może mi Pani odpowie, czy jest coś szczególnego, co warto na jej temat przeczytać?
Pozdrawiam z całego serca, podziwiam i uwielbiam jak zawsze,

Marta

PS Podświetlony pasek "online" pod którąś Pani wypowiedzią i trudno uwierzyć, że w tej samej chwili jest Pani gdzieś tam, po drugiej stronie. Internet jest niesamowity.
Dokuro
 
Posty: 6
Dołączył(a): Wt, 27.10.2009 21:21

Re: Garść różnych małych zachwytów.

Postprzez Krystyna Janda So, 26.03.2011 04:22

Dziękuję Pani bardzo. Co warto o Curie- Skłodowskiej. Myślę że najlepszą książką jaka się ukazała w Polsce to książka Francoise Giroud " Maria Skłodowska - Curie" PIW
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja