List czterdziesty pierwszy

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

List czterdziesty pierwszy

Postprzez kundzia85 Pn, 28.03.2011 11:22

Kochana Pani Krystyno!

Policzyłam i tyle mi wyszło listów do Pani łącznie z tymi nienumerowanymi w tematach, ale chwilowo z braku lepszych koncepcji powracam do numeracji :) W odpowiedzi na piękne życzenia z Pani dziennika ode mnie też jak najszczersze ( choć odrobinkę spóźnione) życzenia wielu nowych wspaniałych spektakli,dużo sił i środków na ich realizację,aby żadna przyziemna, że tak się wyrażę przeszkoda nie stanęła Wam na drodze do spełniania teatralnych marzeń.Zadowolonej pełnej wrażeń publiczności, która będzie dzielić z Wami te wszystkie emocje.Ja się do takowej zaliczam niewątpliwie, więc i sobie życzę żebym jak najdłużej i jak najczęściej mogła być Waszym gościem, żeby i mnie nie zabrakło sił...a te ostatnio u mnie jakoś na wyczerpaniu.Nie zamierzam się tutaj nad sobą użalać, ale ta wiosna dla mnie jakaś mało łaskawa ,zdrowie szwankuje a i przez to psychika wysiada...Tym bardziej staram się czerpać z takich chwil spędzonych w Waszych teatrach jak najwięcej się da.Odizolować się choć na chwilę od rzeczywistosci i wejść w ten pełen emocji dialog aktor-widz. A i zarażam teatrem kogo się tylko da i nawet mi się to udaje.W minioną sobotę byłam z mamą, moją oddaną teatralną towarzyszką na " Rajskich jabłkach".I było pięknie, niesamowicie, choć spektakl jest już grany jakiś czas, widziałam go po raz pierwszy. Głos p.Evgena porażający po prostu :) rewelacja.I klimat taki bardzo rosyjski.Wcześniej nie za wiele wiedziałam o twórczości Wysockiego, takie pobieżne informacje, można powiedzieć że dopiero podczas spektaklu odkrywałam piękno jego utworów. I nawet mi nie przeszkadzało, że ni w ząb nie znam rosyjskiego, a tego się trochę obawiałam wcześniej (na sczczęście z pomocą przyszedł tekst wyświetlany po polsku, dzięki temu mogłam wsłuchać się też w treść, w piękną treść utworów).I baaardzo się cieszę na majowy koncert p.Evgena i na jego nową płytę z utworami Okudżawy, te są mi bardziej znane. Po polsku śpiewał je pięknie Piotr Machalica, ale znam także wersje orginalne a i rosyjskie w różnych wykonaniach nawet...mojego taty :) którego udało mi się namówić na ten majowy koncert.
Powoli kończąc mój list chciałam po raz kolejny podziękować za wszystko i z nieciepliwością czekam na "32Omdlenia" (będę już 16 kwietnia) a i kolejne zdjęcia odnośnie The Rocky Horror Show" zaciekawiają i rozwiewają mój sceptycyzm (o którym już wspominałam w jednym z ostatnich listów; bilety na 20 kwietnia).
Strasznie się rozpisałam, życzę raz jeszcze wszystkiego dobrego i do zobaczenia
Ewa Sobkowicz
kundzia85
 
Posty: 238
Dołączył(a): Cz, 26.11.2009 10:32

Re: List czterdziesty pierwszy

Postprzez Krystyna Janda Wt, 29.03.2011 07:29

Pani Ewo, ukłony.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja