kropla

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

kropla

Postprzez nat Wt, 17.05.2011 08:47

Obrazek
Obrazek
Obrazek
___________________________________________________________________________________________

Lewiatan dla ludzi kultury
Monika Kuc,pap 18-05-2011

Krystyna Janda, Bogdan Zdrojewski, Aleksander Smolar odebrali w Warszawie nagrody PKPP Lewiatan

Obrazek

Nagrody wręczono w środę podczas gali w Filharmonii Narodowej. Minister Kultury uhonorowany został Nagrodą Grabskiego dla osobistości życia publicznego.

- Wykazują on nie tylko wrażliwość na potrzeby polskiej kultury, ale również potrzeby biznesu oraz zdolność budowania współpracy obu obszarów. Dzięki temu kultura ma się lepiej, bardziej się liczy, ma wyrazistsze perspektywy - mówił w uzasadnieniu decyzji Jerzy Hausner.

Krystyna Janda wyróżniona została nagrodą specjalną za upór w realizowaniu swojej wizji teatru oraz zaangażowanie w rozwój polskiej kultury. Aktorka powołała Fundację Krystyny Jandy na Rzecz Kultury i otworzyła w Warszawie dwie sceny teatralne: Teatr Polonia i Och-teatr.

Laureatem nagrody specjalnej został także Aleksander Smolar - za dorobek intelektualny, niezależność oraz wkład w rozwój polskiej demokracji.

Nagrody Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan przyznawane są od 2004 roku. Nagrodę im. Andrzeja Wierzbickiego dla wyróżniającego się przedsiębiorcy odebrał Jerzy Starak, twórca firmy Polpharma.
rp.pl

http://www.youtube.com/watch?v=6r923lmyE7o

http://www.youtube.com/watch?v=nHIJsfXGsQE&feature=related
__________________________________________________________________________________________

Pani Krystyno,

poczucie krzywdy? Strasznie niemiłe uczucie...
A chyba równie niemiłe jest patrzenie na kogoś, kto je odczuwa, co mi się ostatnio przydarza.
Za to poziom komplikacji rzeczywistości chyba rośnie proporcjonalnie do wzrostu pragnienia świętego spokoju w duszy. Wredna prawidłowość i dołująca obserwacja.

Życzę Pani zmiany poczucia i wyprostowania przynajmniej części spraw dookoła.
Zostawiam jeszcze kilka kropelek, mnie one jakoś dziwnie odprężają, zwłaszcza w połączeniu z zielenią...

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Pozdrawiam serdecznie, choć zatoki zatoki i krtań przypominają, że zasobów do pozdrawiania chwilowo (mam nadzieję, że chwilowo) brak.
Do zobaczenia wkrótce na BB, w końcu przedstawię Elżbietę mojej Mamie.

Natalia
w szeregu biegniesz kilka lat,
a potem - jazda w boski sad!
Avatar użytkownika
nat
 
Posty: 3038
Dołączył(a): Cz, 22.01.2009 14:19
Lokalizacja: W-wa/Poznań

Re: kropla

Postprzez Krystyna Janda So, 28.05.2011 06:29

Serdeczności.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja