Przewrażliwienie sięga zenitu.....

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Przewrażliwienie sięga zenitu.....

Postprzez Domenica Wt, 05.06.2012 12:42

Witam

Czytam , czytam i nie wierzę skąd to całe oburzenie na temat tej jednej, malutkiej wzmianki o samolocie......tyle duużo mocniejszych już słów padło i to z różnych ust, że gdyby na wszystko reagować, to życia by nie starczyło.....

To nasze przewrażliwienie kiedyś nas zabije, co tu dużo szukać tydzień dyskusji o przeprosinach Obamy......

Ludzie apeluję, więcej dystansu i poczucia humoru najpierw na swój temat a potem do innych, albo " Różowe tabletki na uspokojenie...."......

Ja to sobie tak pomyślałam, że specjalnie te skecze śmieszne nie były i zbyt artystyczne też nie, więc po co Pani udział w tym?
Milion razy bardziej wolałabym zobaczyć Panią w filmie.... czy są jakieś szanse na nowe produkcje????

Chociaż jednak coś ten występ dał, bo dyskusja się rozpoczęła i niestety zauważam, że Coś niedobrego się dzieje z tym społeczeństwem, żeby tak od razu przekreślać Pani dorobek ... tyle negatywnych uczuć przelewać......
Mnie to naprawdę smuci i niestety patrząc na to , co się dzieje coraz częściej wstyd mi, że jestem Polką..

Staram się znaleźć odpowiedź na nurtujące mnie pytanie , skąd w Polakach tyle nienawiści, zawiści , czytam, analizuję i niestety dochodzę do jednego wniosku, że historia losów naszej inteligencji mówi sama za siebie......

Pani Krystyno Kochana, cokolwiek by nie mówili i pisali dla mnie była, jest i będzie Pani najlepszą polską aktorką . Raz jest lepiej, raz gorzej, co nie odbiera ani talentu, ani dorobku... .....

Pozdrawiam najserdeczniej jak się tylko da z północnej Polski, niestety dziś nieco zachmurzonej i chłodnej....

Donia
Domenica
 
Posty: 21
Dołączył(a): Pn, 13.07.2009 13:27

Re: Przewrażliwienie sięga zenitu.....

Postprzez Krystyna Janda Wt, 05.06.2012 21:35

Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja