HYDE PARK

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi Cz, 08.10.2015 17:12

Kochana Kangurzyco ja tam mogę świętować przy każdej okazji - od spotkań w E. po AO :lol:
a w kwestii relacji ze spotkania na szczycie w raczej "na/w" (?) depresji, to chciałam taktownie przypomnieć, że zalegasz z relacją z AO chyba sprzed 2 - 3 lat, co to więc jest kilka tygodni :wink: . Jedno mogę powiedzieć - było sympatycznie i miło (Misiek mnie zauroczył) a Wyspa Skarbów została przez nas odkryta (cokolwiek to znaczy - Sowa i Misiek wiedzą)
W kwestii opcji "na kolanach" ja mam na szczęście ten problem do końca życie rozwiązany. Ortopeda zakazał mi klękać - nie chciał dać mi tego na piśmie ale stwierdził, że mam przestrzegać jego zalecenia
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 08.10.2015 19:23

Kangusia: "W Polsce dyktat kleru? Naprawde? Grejsiu, czyzbys chciala uprzedzic rozwoj wypadkow? No dobrze, dodam cos jeszcze do Twojej wyliczanki."

No, to i ja dodam :lol:

Obrazek
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 08.10.2015 19:28

Teremi, pozdrawiaMY mocno! Ja jeszcze jestem w szoku pourlopowym, a w pracy mnóstwo pracy, zakręty, labirynty i klomby, że polecę klasykiem :-) Relacja układa się w głowie, będzie wkrótce. Do zobaczenia w przyszłym roku!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez Marcellino Cz, 08.10.2015 21:54

Tak, klecznictwo powoli staje sie nasza cecha narodowa. Im wyzej kto siedzi, tym bardziej kleczy: z prawa, z lewa i ze srodka. Wszyscy wzorowo.
W ramach zapowiadanej reformy edukacji nauka klecznictwa musowo stanie sie przedmiotem obowiazkowym w szkole jako element wychowania patriotycznego. Wszak Polak to katolik. A ocene bedzie sie wliczac do sredniej.

Zamiast "czapka do ziemi" --> "na kolana". Druhny se zapiszom w kajecikach co by faux pas nie walnac.
Avatar użytkownika
Marcellino
 
Posty: 422
Dołączył(a): Pt, 03.06.2011 12:52

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Cz, 08.10.2015 23:24

Podobno jak PIS wygra, to moja ukochana radiowa Trójka ma się nazywać Trójca.

Dobrej nocy. Jutro, a właściwie dzisiaj, pokojowa nagroda Nobla. Można już ćwiczyć ukłony :lol:
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Pt, 09.10.2015 00:20

Grejsiu, dwie sprawy:
1) wczesniej nie sygnalizowalas :D 'problemu', bo moze go po prostu nie bylo, czy nie rysowal sie, nawet gdyby B. Komorowski nie kleczal, a lezal plackiem,
2) nie lubie wyliczanek na jedno kopyto, a Ty jak widze nadal w ten desen.

U mnie dzien dobry i kawa z rana jak smietana. :)
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Pt, 09.10.2015 21:40

U mnie dobry wieczór, dobry bo piątkowy i nie mogę się już doczekać porannej, sobotniej kawy. Wypiłabym już teraz, ale nie mogłabym spać.

Kangusiu, udowodniłyśMY, że w dzisiejszych czasach, mając do dyspozycji odpowiednie narzędzia, wiedzę i możliwości, mogłabym (np. w ramach prezentu urodzinowego) bez większego problemu przekonać choć na chwilę przynajmniej część świata, że jesteś mistrzynią futbolu australijskiego albo że wygrałaś AO :lol: Na marginesie dodam, że jak dla mnie, to PBK mógłby nawet leżeć krzyżem jak nie przymierzając Rysiek Czamberlejn w bazylice św. Piotra (nie muszę chyba dodawać w jakim filmie, bo też na pewno ryczałaś jak bóbr, przyznaj się).
A co do punktu 2 - to co, mam zmienić kopyto, czy może wyciągnąć oba, żebyś była zadowolona?

U nas z lata zrobiła się prawie zima. Kaloryfery zaczęły grzać. Ktoś może wie, czy jest w planach jakaś jesień w tym roku?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 10.10.2015 00:36

Grejsowa: "to co, mam zmienić kopyto, czy może wyciągnąć oba, żebyś była zadowolona?"

?? Grejsiu, to nie ja deklaruje tu raz po raz niezaleznosc i bezstronnosc. A Ty owszem, a Ty tak. Albo wiec przestan deklarowac, albo przynajmniej :) pisz tak, zeby mozna bylo w te deklaracje uwierzyc.
Jeszcze niedawno, bo pod koniec czerwca nie widzialas problemu, mozna powiedziec wrecz przeciwnie: “Mnie osobiście to straszenie PISem i kościołem itp.. naprawdę bawi:-)”. Skonczyly sie wakacje i BUM! mamy ‘dyktat kleru’ i 'panstwo wyznaniowe'. Ale jak? skad? dlaczego? Moze nowy prezydent zamieszal, co Grejsiu? :D Jesli zmieni sie uklad sil w Polsce, zawsze bedzie mozna powiedziec, ze dyktat kleru to mamy od chrztu Polski, nie?

U mnie piatkowy wieczor byl wysmienity. Poszlam z druhnami do francuskiej restauracji i skusilam sie na jednego slimaka. :)
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa So, 10.10.2015 09:39

Wesół dzień, Kangurzyco, jak mawia jeden z moich ulubionych redaktorów.

Nic się nie martw, trwam niezmiennie i konsekwentnie przy swoim, tylko po prostu raz piszę poważnie, serio, a raz na wesoło, czyli robię sobie tak zwane jaja, z przekorą pisząc, śmiejąc się i bawiąc. Myślałam, że po tylu latach nie muszę tego obwieszczać, ale ok, od teraz na wszelki wypadek będę w takiej sytuacji wchodzić z transparentem pt. PAJACA :lol: Cały humorystyczny efekt szlag trafi, ale z dwojga złego wolę być właściwie zrozumiana. Możemy się też umówić tak, że z tym transparentem wyjadę TAM, a TU nie będzie śladu. I niech się inni martwią, co ne? Ten mój ostatni wpis, w którym pisałam "precz z dyktatem kleru" to była pajaca w związku z niedawnym show księdza Charamsy i z nagłą wzmożoną obecnością kleru w mediach. W razie wątpliwości mogę złożyć dalsze wyjaśnienia :lol:

Nie oznacza to, że ja się niczego nie boję. Na przykład boję się państwa, w którym rośnie w siłę proceder odbierania dzieci rodzicom (patrz np. głośna sprawa rodziny Bałutów z Niska). Nie dotyczy to zresztą tylko Polski. W głównych mediach mało na ten temat. Napiszę o tym jak znajdę chwilę.

A teraz się odalam na meczyk Agnieszki i do spraw.

Dobrej soboty!
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB So, 10.10.2015 16:16

Grejsiu, U&U, niech zyja PAJACE!
Meczyk tez ogladalam, u znajomych na imprezie (jejku, jak mysmy jej kibicowali :D, duch w narodzie nie ginie, nawet 16 tys. km od ojczyzny). Niestety, A. Radwanska pagibla.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 11.10.2015 04:30

Dzien dobry. Droga Teremi, zalegam z relacja z AO? Nie moze byc. :) I to sprzed 2-3 lat? No to moglam zapomniec na amen. OK, zaskocze Cie, mam nadzieje, ze milo, i bedzie relacja zdjeciowa z Singapuru, bo tez zalegam. Ale to w nocy, bo teraz wybywam. Dobrej niedzieli wsiem.
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB N, 11.10.2015 13:51

Zalegla relacja zdjeciowa z Singapuru zamiast zaleglej relacji z AO sprzed 2-3 lat:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi N, 11.10.2015 18:38

dzięki - za takie zdjęcia anuluję wszystkie Twoje zaległości :lol:
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Re: HYDE PARK

Postprzez Marcellino Pn, 12.10.2015 14:54

MarysiaB napisał(a):pisz tak, zeby mozna bylo w te deklaracje uwierzyc.

A ktoś jeszcze wierzy? :lol:
Avatar użytkownika
Marcellino
 
Posty: 422
Dołączył(a): Pt, 03.06.2011 12:52

Re: HYDE PARK

Postprzez Rfechner Pn, 12.10.2015 17:25

Marysiu,zdjecia super,Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rfechner
 
Posty: 5496
Dołączył(a): Pn, 07.03.2005 21:49
Lokalizacja: Szczecin

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Wt, 13.10.2015 14:58

Witajcie! Trzynastego we wtorek wszystko zdarzyc sie moze. Nawet punkt zwrotny w zyciu Kangurzycy. Po marazmach i dolach wystrzelilam w kosmos i upajam sie lotem. :) Trwaj, szczesliwa chwilo.
Ciesze sie, ze zdjecia sprawily przyjemnosc, co rozumiem, bo tez lubie ogladac. Zalaczam jeszcze kilka i dobranoc.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 14.10.2015 21:56

Kangusiu, uwielbiam jak jesteś w stanie nieważkości. Orbituj dalej. :lol:

Drapacze chmur, wiszące ogrody, wiszące mosty, baseny na dachu, bajeczne oświetlenie, przepych, rozmach, postęp i nowoczesność, wszystko wielkie, przestrzenne i wysokie do nieba, wielki świat, high life, Kangurzyca ubiera się u Prady, a Stary u Gucci'ego.

No, nie wiem, jak po czymś takim mam tak po prostu wejść i wkleić relację z krótkiego urlopiku we Fromborku i okolicach :-)
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez GrejSowa Śr, 14.10.2015 22:15

Kangusiu, Jureczek zaprasza na fajną imprezę 16 października - "Noc w Instytucie Lotnictwa" - największą w Warszawie imprezę edukacyjną, której celem jest popularyzacja sektora lotniczego i kosmicznego w Polsce oraz promocja zawodów inżynierskich.
Może wpadniesz?
GrejSowa
 
Posty: 6298
Dołączył(a): N, 27.02.2005 17:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: HYDE PARK

Postprzez MarysiaB Cz, 15.10.2015 05:53

Grejsiu, nie wymyslaj. Przeciez wszyscy wiedza, ze najbardziej mi leza zadupia, nadbuzanskie i w Australii Poludniowej. Ale do basenu na dachu hotelu Marina Bay Sands jeszcze bym wpadla, nie mowie nie. :)
Dawaj Frombork i okolice.

Jureczek zaprasza na 16 pazdziernika? Nie ma szans, bede jeszcze na orbicie.
Dobrego dnia. :)
Avatar użytkownika
MarysiaB
 
Posty: 2848
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:22
Lokalizacja: Melbourne

Re: HYDE PARK

Postprzez teremi So, 17.10.2015 15:05

wszystkim Małgorzatom najlepsze imieninowe życzenia - słońca w duszy i dobrego humoru każdego dnia
Avatar użytkownika
teremi
 
Posty: 3682
Dołączył(a): Śr, 02.03.2005 09:41
Lokalizacja: Elbl

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Ogólne



cron