Magiczny weekend

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Magiczny weekend

Postprzez Alexandra Cz, 17.11.2016 17:09

Szanowna Pani Krystyno,
minęło kilka dni, a serce wciąż rozedrgane za sprawą "Białej bluzki" oraz "Weekendu z R.". Zobaczyć Panią dzień po dniu w tak różnych rolach to wyjątkowe doświadczenie.

Bardzo dziękuję za podarowanie nam aż dwóch wieczorów z Elżbietą. Mam nadzieję, że reakcja publiczności na koniec każdego z nich dała Pani dużo wsparcia i po raz kolejny utwierdziła w przekonaniu, że to, co Pani robi jest niezwykle ważne oraz potrzebne. Kiedy podczas owacji na chwilę rozejrzałam się po sali, byłam wzruszona tym, z jakim podziwem, radością, dumą oraz szczęściem patrzą na Panią widzowie.

"W szeregu", "Orszaki, dworaki" - za te dwie piosenki napiszę tylko "dziękuję" zarówno Pani, jak i muzykom, ponieważ tego, co działo się w sercu podczas ich słuchania, nie jest w stanie opisać żadne słowo.

Po cichu liczę na to, że "Biała bluzka" zagości jeszcze nie raz w repertuarze Och-Teatru, bo po jej zakończeniu czułam taką siłę, o jaką coraz trudniej.

Jeśli zaś chodzi o "Weekend z R." - cóż to był za cudowny przerywnik od codziennych zmartwień. Miło było zobaczyć Państwa oszałamiającą radość z grania, chociaż odgrywaliście ten spektakl setki razy. Gratuluję tak dobranej obsady.

I tak na koniec. Proszę nie przejmować się tym, co dzieje się dookoła. Chociaż wiem, że to nie jest łatwe. Niech Pani pamięta, że każdego wieczoru w Polonii, Och-Teatrze oraz innych miejscach, w których spektakle Fundacji są grane gościnnie, budzi Pani wśród widzów ogromną miłość do teatru, życia, siebie samych. Wielka kulturalna burza stwarzana przez Panią w naszych sercach i umysłach jest znacznie ważniejsza niż marne zawieruchy gdzieś na stołkach.

Jak zawsze życzę Pani spokoju oraz aby każdego dnia przydarzało się coś, co sprawi, że na twarzy pojawi się uśmiech, a w duszy cudownie przyjemna lekkość. Niech nadchodzące premiery w teatrach będą udane.

Pozdrawiam Panią serdecznie, tulę jak tylko mogę najmocniej i jeszcze raz dziękuję za wszystko, co Pani robi

Aleksandra
Alexandra
 
Posty: 14
Dołączył(a): Wt, 07.06.2016 18:48

Re: Magiczny weekend

Postprzez Krystyna Janda Pt, 18.11.2016 07:13

Bardzo dziękuję. Robimy w naszej fundacji wszystko co umuemy ale tu chodzi o coś więcej. Pracujemy dalej. Do końca roku jeszcze dwie premiery. Pozdrawiam serdecznie.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja