Jak mam odebrać bilety ??

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Jak mam odebrać bilety ??

Postprzez Scilla Śr, 19.10.2005 21:27

Dobry wieczór,
chciałabym przyjechać na "Shirley" w grudniu. Mieszkam w Gliwicach. Jak mam odebrać bilety "najpóźniej na dwa dni przed spektaklem", skoro od Warszawy dzieli mnie 300 km?
Nikt nie będzie jechał do Warszawy specjalnie po bilety dwa czy trzy dni wcześniej, to nierealne - czasowo i finansowo.
Jedna osoba (z Zabrza) już o to pytała , jednak potraktowała ją Pani dość niemiło i nie rozumiem, dlaczego. Skoro tak, to czy "Polonia" to teatr tylko dla "Warszaffki"?
Może wprowadźcie Państwo płatności internetowe przez www i będzie po kłopocie...

Pozdrawiam
Sci
Scilla
 
Posty: 7
Dołączył(a): So, 09.07.2005 13:51
Lokalizacja: Gliwice

Postprzez Krystyna Janda Cz, 20.10.2005 04:55

Ja potraktowałam nie miło? Nie możliwe, to znaczy że jestem samovbójczynią. Bilety ofiarowałam na tej stronei moim tu czytelnikow dwa tygodnie wczesneij niz wszytskim innym w polsce. Za chwile wejdzie sprzedarz interetowa, i inna w wielu punktach i te problemy znikna, ja mogłam zaoferowac na razie forme taka z kompikacjami ale za to z dwutygodniowym wyprzedzeniem dla przyajciól. Zaraz będzie można normalnie. Zdaje się na stronei e-biletu. Pozdrawiam. Proszę przeprosic kolezankę choć incydentu sobie nie przypominam. A gdzie i w jakim miejscu to było?
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja