pierwszy raz

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

pierwszy raz

Postprzez Robert Stolarczyk Pt, 12.10.2007 14:31

Witam,

Nie jest wielkim zaskoczeniem, ze Teatr Polonia znalazł sie na I miejscu w rankingu ŻW.Gratuluję. Na sukces tego teatru składają sie przecież m.in. różnorodność wystawianych form, atmosfera, bezpośrednia relacja aktor-widz itp. Chyba w żadnym warszawskim teatrze nie sa wystawiane na przykład "Trzy siostry", a dzień później "Pchła szachrajka", by móc dotrzec do kazdego. A propos mój trzyletni syn, Janek, wczoraj był pierwszy raz w teatrze właśnie na tej bajce Brzechwy w Teatrze Polonia. To było święto!
kłaniam się,
Robert

p.s. Dzieci rzeczywiście okazują sie bardzo uważnymi sluchaczami, nawet jezeli chwilami sprawiaja inne wrazenie. Oto dlaczego: na sali były też dzieci z podstawówki-myślę, ze z ok III kl lub coś koło tego- i w chwili, gdy padły słowa mniej więcej takie: "pchła trzymając wachlarz w lewej ręce...", one zaczęły wołać: "w prawej, w prawej!", bo rzeczywiście aktorka trzymała go w prawej dłoni. To było zabawne.
Robert Stolarczyk
 
Posty: 16
Dołączył(a): Pt, 15.12.2006 17:08
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 12.10.2007 17:43

Dziękuję. Pozdrawiam Pana i syna. A lewa-prawa zabawne nad wyraz.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja