"nie ważne"...BARDZO WAŻNE!!!

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

"nie ważne"...BARDZO WAŻNE!!!

Postprzez agak Wt, 17.02.2009 22:08

Obrazek
Droga Pani Krystyno,
Kociak-łobuziak :lol: ( z okazji Dnia Kota ) i kwiaty-dla Pani oczywiście :D
A ta zimna woda z kwiatów-dla forumowicza,któremu należy się kubeł lodowatej wody na głowę!!!
Napisała Pani:
Jestem bardzo dotknieta zarzutem w stosunku do widzów, szczególnie w dniu kiedy zamist do Berlina , na festiwal,...pojechałam do Zawiercia i tam zagrałam. Zresztą ...nie ważne. - Pani Krystyno,dla mnie/nas-forumowiczów TO BARDZO WAŻNE!!! Bardzo ważna jest Pani,
Pani codzienna obecność w naszym życiu!!! Komu innemu chce się odpisywać na dziesiątki/setki listów tygodniowo??? Nikomu!!! Komu innemu można podać coś do Teatru z prośbą o podpisanie - dla siebie,czy dla kogoś innego - i odebrać to "coś" ( książkę,płytę, kalendarz...)juz po chwili, z piękną dedykacją... Miałam okazję osobiście przekonać się,że jest Pani bardzo nam życzliwa ...
Pani Krystyno,tak mi przykro z powodu niesprawiedliwych, krzywdzących słów które padły pod Pani adresem...proszę nie brać ich sobie do serca...
Dziękuję za to,że Pani JEST...
Pozdrawiam najserdeczniej,przesyłając dużo dobrych,ciepłych myśli...
Czekam na "Tatarak",o którym powiedziała Pani :
"Oddałam temu filmowi moją historię...Niezależnie od tego, jak zostanie przyjęty, nie żałuję. Coś, co było dla mnie najcenniejsze, zostało zarejestrowane na zawsze. Na zawsze." - Myślę,że i dla mnie będzie to bardzo cenny film...
Agnieszka
Avatar użytkownika
agak
 
Posty: 349
Dołączył(a): N, 18.05.2008 15:49
Lokalizacja: Warszawa

Re: "nie ważne"...BARDZO WAŻNE!!!

Postprzez Krystyna Janda Śr, 18.02.2009 06:14

Tak. I ja czekam na film. Nie widziałam ostatniej wersji. Pozdrawiam.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek


Powrót do Korespondencja