Do Pani .....KJ..

Tutaj kierujcie pytania do mnie, na które postaram się odpowiedzieć w miarę możliwości.

Do Pani .....KJ..

Postprzez kasia* Pt, 04.03.2005 00:36

Moj dobry kochany i Ulubiony czlowieku....czyli droga PAni KRYsiu....pisze w pytaniach..bo w ogolnych chaos.....chcialam tylko powiedziec ze POLonia sie "zwroci" jak to sie mowi...ciagle i nieustannie trzymam kciuki...dziekuje ze laduje mnie pani bardzo pozytywna energia..ktora motywuje do dzialania...dla mnie wszystkie poradniki swiata..o wartosciach ktore powinnismy odnajdywac w sobie..i ktore maja ..sprawic ze powinnismy uwierzyc w siebie..nie zdzialalyby tyle ile pani dziennik i pare slow dla mnie od pani (co prawda nigdy takich poradnikow nie czytalam ale smiem twierdzic to na podstawie ilosci pozytywnej energii we mnie:)))) ) Sle pozdrowienia z Bielska zasypanego okrutnie.. niech ta zima juz umrze na atak wiosny:)
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Krystyna Janda Pt, 04.03.2005 06:58

Paniu Kasiu, dobrze ze w pytaniach bo pytania sa pomyślane jako dawna korespondencja z zzałożeniem najwiekszej mojej aktywności właśnie tutaj, wszystkie inne działy , a szczególnie FORUM OGÓLNE jest dla Was. Pozdrawaim najserdeczniejz ZZZZZZZZZZZZimniej Warszawy a potem jeszcze zimniejszej Łodzi. Dobrego dnia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez bietka Pt, 04.03.2005 09:53

Pani Krysiu -każdego dnia przechodzę obok POLONI i patrzą i myślę ile tu jeszcz pracy, nerwów ,kłopotów a przede wszystkim pieniędzy musi Pani włożyc,żeby odbyła się premiera.Czy to prawda że otwarcie będzie jesienią ?
bietka
 
Posty: 4
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 22:44
Lokalizacja: Warszawa

Postprzez Krystyna Janda Pt, 04.03.2005 23:18

Na razie muszą się zebrać radni i radzic czy mi pozowlą, potem architektura czy mi pozowlić na remont, potem ...itd. itd....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez kasia* Pt, 04.03.2005 23:36

ooch Pracowicie Pani Krysiu z Polonia..jak slysze w takim razie przesylam pani dodatkowa porcje energii...na te wszystkie uzedowe formalnosci..w czasie remontu....zycze wszystkiego dobrego na drodze do nowego teatru..:)) pozdrowienia
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* So, 05.03.2005 01:46

Skonczylam plakat.uff...teraz tylko do druku i wyslac niech pani trzyma kciuki to moze sie spodoba..plakat jest przeciw dyskryminacji pod kazda postacia..takze w slusznej sprawie wydaje mi sie glos zabiera...kregoslup to mam w rozsypce zupelnej..ciekawe swoja droga czy po studiach to jakies odszkodowanie dostane zdrowotne..bo to co ja sie tam nanosze roznych ciezkich przedmiotow..o psychice mojej nie wspomne:)))))...lacze sie z Pania w bolu z powodu uzedniczych spraw..bo na sama mysl to skora mi cierpnie dlatego jeszcze raz ......o matko..tak bym chciala pani to przekazac..ze wszystko bedzie dobrze..zeby sprawy rematowo-uzednicze toczyly sie szybo ,sprawnie i Pani nie meczyly...Kciuki trzymmam..pozdrawiam serdecznie nich sie Pani im nie da!!(temu co smie stawac na przeszkodzie do celu) sciskam mocno..dobrego dnia..:))
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Krystyna Janda So, 05.03.2005 10:54

Dobrego dnia. Pwodzenia.
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez kasia* N, 06.03.2005 02:03

na forum juz spokojniej..juz tak nie biegam..wiem gdzie sa ci do ktorych chce napisac..mysle ze wszystkim coraz latwiej...wiedzialam ze z czasem wszystko sobie poukladamy....bedzie coraz lepiej...no i poznaje interesujacych ludzi..dziekuje bardzo..Jak weekend mija Pani Krysiu..pewnie pracowicie...a Seneka to dzisiaj rzeczywiscie..tylko w tej interpretacji Pani to sie zgadza..a swoja droga gdyby tak bylo..to swiat bylby taki logiczny...ale wtedy to by bylo moze takie cos za cos...rozumie mnie Pani ..robie dobrze nieszczescia mnie omijaja...inna motywacja dzialania chyba ze chodziloby tylko o dobroc naturalna nie uswiadomiona...hmmmm...nie wiem.. jeden z wierszy Emilii Dickinson....zamieszczam dla Pani tak po prostu.. mi sie podoba chociaz niekoniecznie w tlumaczeniu Baranczaka ktorym dysponuje...jak czytam to ciagle mysle ze ona to pisala ok 1860 roku..
Dramat-Najzywotniejszy Wyraz
Znajduje w Dniu POwszednim
Ktory sie wokol Nas Rozgrywa
inne formy Tragedii
Gubi przesadna Deklamacja
Ta -sukces odniesc moze
Wlasnie kiedy Widownia pustawa
Pozamykane loze
Hamlet bylby sobie sam Hamletem
Gdyby Szekspir nie napisal swego dziela
Chocby nawet nie utrwalil Hiistorii
Julii i jej Romea,
Odgrywalaby ja bez konca
Serc ludzikch scena
choc Wlasciciel moze zamknac Teatr
Nie wymaze tekstu Przedstawienia

Pozdrawiam najserdeczniej...przesylam ddduzo usmiechuuu i cieplo O Pani MYsle....wszystkieego mileego i dobrego..:)) Dziekuje za to co Pani dla nas robi....bardzo dziekuje...
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* Pn, 07.03.2005 00:04

Po prostu dobrego dnia........:)...........i... byle do wiosny..
a opowiem pani kawal............moze sie Pani usmiechnie..:)

-Baco co robicie w wolnych chwilach?
-Siedzem i dumiem
-A jak nie macie czasu?
-To ino siedzem
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* Pn, 07.03.2005 17:32

O matko...czy Pani to widzi to za oknami .....gdzie ta wiosna..to ona nie wie ze juz marzc..ze by wypadalo sie pokazac..jakies zielone badyle puscic...no troche slonca......ja sie boje ze mnie tu zupelnie zasypie..:)...slyszlam ze w Warszawie tez snieg ruch sparalizowal..."zime po pierwsze mamy ciezka...
POzdrawiam Pania cieplo i przesylam pogodny usmiech w takim razie:))....przydalby mi sie mezczyzna na niepogode...:)) a tu nic...:))
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Krystyna Janda Pn, 07.03.2005 22:35

Dziękuję za wiersz. Nie znałam go. A co do śniegu, będzie biała Wielknoc....też dobrze....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez kasia* Pn, 07.03.2005 22:58

A ja dziekuje za kazda Pani odpowiedz....BARDZO DZIEKUJE jeszcze raz za WSZYSTKO co Pani robi...robi dla nas..ma Pani tyle spraw tyle pracy a znajduje go Pani zeby nam odpowiedziec....dziekuje to bardzo wzruszajace....Dla mnie jest Pani nie tylko fantastyczna Aktorka, ale wWSpaniala, madra Kobieta,Dobrym czlowiekiem...wzrusza mnie Pani nie tylko na scenie ale i w zyciu. Za kazdym razem kiedy ogladam Pania w teatrze w filmach..to zapominam ze Pani to Pani...po prostu jak pani gra to ja Pani wierze.....ale mysle ze to dla wszystkich naturalne, oczywiste.
Kiedy widze ile pani cudownych rzeczy robi,ile poswieca pani nam czasu , uwagi, serca, jak Pani sie stara ,jaki pracowity kazdy dzien..a przy tym wszystkim..wspaniala rodzina..fantastyczne dzieci....To wie Pani ja wtedy nie moge sobie siasc i powiedziec ze nie mam sily , mam dosyc....Pani mnie motywuje...i za to tez dziekuje bardzo jeszcze raz.....Jestem z PANI DUMNA jak cholera!!!!!! ze mam w moim kraju TAKA AKTORKE TAKIEGO CZLOWIEKA!!! Przesylam Pani najcieplejsze pozdrowienia..:)))

Jeszcze pare wierszy E. Dickinson

"Niebo"- to czego nie dosiegam!
Juz Jablko na Jabloni-
Gdy Galaz dluzsza niz Nadzieja-
Jest "Niebem"-dla mej dloni!
Niespieszny Oblok-ze swa Barwa-
Cudze Pola -rozstaje-
Laka za Wzgorzem-Dom za Laka-
juz to jest dla mnie Rajem
w zludne Purpury Popoludni
Latwowiernie przebrani-
wabimy tesknie-tego Magika-
Co Wczoraj -wzgardzil nami!


Czulam przez Mozg przechodzil Pogrzeb-
Minuta po minucie
Kondukt szedl-szedl i deptal we mnie
Butami zdolnosc czucia-
Gdy wszyscy Zalobnicy siedli
Monotonne egzewie
Zalomotaly bebnen- umysl
Zaczal mi w koncu dretwiec_
Slyszalam jak podnosza skrzynie-
Jak przez dusze raz jeszcze
skrzypia ich olowiane Buty
Tu rozdzwonila sie Przestrzen,
Jakby Niebiosa byly Dzwonem-
Uchem-cale Istnienie
A ja i cisza-porzuconym
W klesce-samotnym Plemieniem-
A wtedy Deska w dnie rozumu
Trzasnela- zaczelam spadac
Tlukac sie o krawedzie Swiatow
Az je przestalam poznawac-


Nie mialam czasu na Nienawisc-
Bo
Grob mi byl przegroda
Zycie nie bylo dosc pojemne
Aby w nim zmiescis Wrogosc_

Na milosc tez nie bylo czasu
Lecz
W braku lepszego Zadania_
Myslalam-
Moze mi wystarszy
Sam Mozol Jej Szukania

Przesylam Najcieplejsze Pozdrowienia...:))
Biale swieta...no moze jakies musza byc biale:)))
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* Wt, 08.03.2005 21:30

Ps.Obraz jest cudownyyyy.. jak go ogladam to jakbym stala na scenie..teatr z perspektywy aktora...... niesamowity ogrom....przepiekny...
A Pani wpis z wczoraj wieczorem dotyczacy profili i oswietlenia swietny usmialam sie jak glupia..:) Pozdrawiam ponownie..
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Krystyna Janda Wt, 08.03.2005 22:10

Ja panią "motywuję"....musz ę zadzwonic do pana Młynarskiego....dobre do piosenki. Pozdroweinia. Serdeczności....
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez kasia* Wt, 08.03.2005 22:16

O matko ale sie usmialam..Pani mnie inspiruje ..Pani mnie motywuje:)))..zupelnie nie zwrocilam uwagi na to jak pisalam..na skojarzenaia.:))))....Pozdrawiam wszystkiego milego...i blagam do mnie po prostu kasiu albo jakos tak...:).....ps bardzo jestem ciekawa jak sie wyglada "normalnie jak z budowy"..:)uwielbiam Pani poczucie humoru...a do porad koszulowych to sie chyba zastosuje..bo ostatnio na nic nie mam czasu....
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* Cz, 10.03.2005 01:00

Ostatnio kazdego pieknego ranka, przylatuje na moj balkon golab i.........GRUCHa....o matko jak on Grrrrucha....grucha np o 5 rano kiedy moge spac w najlepsze..grucha bez przerwy i nie do zniesienia...przy czy jest na tyle bezczelny ze kiedy go przeganiam odlatuje tylko na parapet pobliskiego budynku..i sie Gapi..Opowiadalam o tym mojemu przyjacielowi Markowi przez telefon...dzielac sie z nim przypuszczeniem ze to chyba ten sam co w zeszlym roku.......obmyslalismy zatem razem rozne sposoby odstraszenia golebia wymieniam co nam przyszlo do glowy ....1) przebrac sie za ogromnego kota i mialczec na balkonie......2)namalowac znak przekreslonego golebia..wzglednie 3)ustawic stracha na golebie.(juz oczyma wyobrazi widzialam jak sie przebieram za tego kota latam po balknie..jak przyjezdza po mnie karetka i spedzam mile chwile w Tworkach).Na zakonczenie naszej rozmowy z Markiem..opowiedzialam mu jak kiedys pare lat temu moj Tata przyniosl do domu zmarznietego golebia i go leczylismy do momentu az nie wydobrzal..
Na co Marek:
-Kaska to ten..on wrocil !!!!

Ps. No i co wpuscic go?:)))))

Pozdrawiam Pania najserdeczniej..milego dnia:)
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez Krystyna Janda Pt, 11.03.2005 23:25

W ksiazce pani Anny Prucnal jest wspanaiła historia o kruku na cemntarza, historia opowiedziana pani Annie przez panią Perzanowską. ...o takim co wrócił...Pozdrawiam.
Ostatnio edytowano Pn, 14.03.2005 08:31 przez Krystyna Janda, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Krystyna Janda
Właściciel
 
Posty: 18996
Dołączył(a): So, 14.02.2004 11:52
Lokalizacja: Milanówek

Postprzez kasia* N, 13.03.2005 20:44

Kochana Pani Krysiu....najserdeczniejsze ZYczenia z okazji imienin!!!!! Pani najlepiej wie czego sama sobie zyczy ......TO TEGO ZYCZE Z CALEGO SERCA..

ps. Bardzo dziekuje za informacje o ksiazce na pewno przeczytam......a wogóle to jak sie Pani czuje..bardzo zmeczona? Ja wrócilam z uczelni a tam niespodzianka bo zapomnialam o tym zupelnie- festiwal etiud studenckich..."Wegiel student film festiwal"..no i przesiedzialam zajecia na sali kinowej..warto bylo:) POZDRAWIAM .....i udanych imenin..
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* Śr, 16.03.2005 19:01

Wlasnie widze ze Pani sie pojawila..to sie serdecznie przywitam..mam nadzieje ze dzien udany?:))
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Postprzez kasia* Wt, 22.03.2005 12:41

Kochana..Kochana...Pani Krystyno...tak dawno mnie tu nie bylo ze wydaje mi sie wiek..musze poczytac...zobaczyc co nowego...czy pani wie ze my ludzie z forum sie spotykamy..ostatnio osobiscie poznalam Anie z Tarnowa..spotkalysmy sie w Krakowie i bylo swietnie..nagadac sie nie moglysmy..a teraz bedzie wiecej osob....no cudnie po prostu..lubie poznawac nowych ludzi..a co real, ze uzyje popularnego sformulowania to real..nie?..Ogladalam oczywiscie wywiad dla tvn style..swietny..Pani w swietnym humorze i fantastycznej formie..milo sluchac i patrzec...no i zdaniem o dzieciach..a raczej o wielkosci problemow doroslych wobec problemow dzieci..to gdyby pani nie miala juz mojego serca to by sobie go pani zjednala od razu...."Kochankowie mojej mamy"...plakalam tak samo jak zawsze....czyli bardzo...
No i wogole to jak Pani sie trzyma....wszystko dobrze..?? Pani wie ze tu kciuków moc...POZDRAWIAM jak zwykle cieplo..no a teraz to i wiosennnie..:)))).
Avatar użytkownika
kasia*
 
Posty: 119
Dołączył(a): Wt, 01.03.2005 13:56
Lokalizacja: Bielsko

Następna strona

Powrót do Korespondencja